Agent Vanzari Call Center - Sector 5 Bucuresti

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Management - Consultanta
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.09.2024

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    -Experienta de minimum 1 an in vanzari prin telefon - Call Center
    -Capacitate de comunicare si relationare
    -Persoana deschisa, entuziasta si serioasa
    -Atitudine pozitiva si orientare catre client
    -Automotivat si cu spirit de echipa
    -Studii medii/superioare
    -Cunostinte de nivel mediu in utilizare excel/baze de date

    Responsabilitati

    -Initierea apelurilor in vederea promovarii si vanzarii diverselor produse si servicii
    -Furnizarea de informatii la solicitarea clientilor
    -Cresterea vanzarilor si a numarului de clienti
    -Monitorizarea permanenta si actualizarea bazei de date
    -Indeplinirea obiectivelor specifice proiectului

    -Pachet salarial compus din salariu net de 3000 ron plus comisioane si bonusuri din vanzari
    -Tichete de masa in valoare de 40 ron/zi
    -Transportul decontat
    -Asigurare medicala privata
    -Ziua de nastere – zi libera si platita
    -Ziua de 8 Martie – zi libera si platita (pentru doamne si domnisoare)
    -Tichete cadou de Paste, Craciun
    -Concediu de odihna – 22 zile anual – cu crestere progresiva in functie de vechimea in companie pana la 26 de zile anual
    -Spor de fidelitate ( se acorda un spor, la salariu, in functie de vechimea in companie).

    -Activitatea se va desfasura de la birou!
    -Program de lucru: (Luni -Joi) - 08:30-17:00 cu 30 minute pauza
    Vineri - 08:30-15:00 cu 30 minute pauza

    OPORTUNITATI:

    -Oportunitatea de a lucra pentru clienti renumiti
    -Construirea unei cariere de succes in domeniul vanzarilor , marketingului si al comunicarii
    -Traininguri specializate, suport continuu, echipa manageriala profesionista, dinamica
    -Oportunitatea de a promova

    Prin trimiterea CV-ului și a altor documente relevante, confirmați că sunteți de acord cu prelucrarea datelor dumneavoastră personale de către personnel Outsourcing în conformitate cu prevederile Regulamentului (UE) 2016/679 privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal (GDPR).
    Datele dumneavoastră vor fi prelucrate strict în scopul evaluării candidaturii pentru postul anunțat și nu vor fi partajate cu terți fără consimțământul dumneavoastră.
    De asemenea, aveți dreptul de a cere rectificarea, ștergerea si restricționarea prelucrarii și de a vă opune prelucrării datelor dumneavoastră.

    Aplica fara CV
    4000 - 8000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (346)