Operator roboti industriali

Angajator: Trenkwalder Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cisnadie
  • Fagaras
  • Sibiu
  • Actualizat la: 11.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Unde ne găsești:

    Sediul nostru din București:
    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    • Experiență într-o activitate de producție în domeniul automotive constituie un avantaj;
    • Studii medii – 10 clase;
    • Acuitatea vizuala;
    • Nivel ridicat de atenție
    • Flexibilitate;
    • Capacitate de impunere, orientat spre target și rezultat;
    • Disponibilitea de a lucra în schimburi și în weekend.

    Responsabilitati

    • Pregătește și dotarea mașinilor de injecție înainte de startul comenzii;
    • Deservește și supraveghează buna funcționalitate a liniilor de montaj – faza de premontaj;
    • Deservește și supraveghează buna funcționalitate a liniilor de montaj – faza de montaj final.

    Alte informatii

    Transport asigurat dus-intors din imprejurimile Sibiului

    Salariu

    2500 - 3500 RON

    Beneficii

    • Decontarea transportului
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Sibiu,

    Aplica fara CV
    Sibiu,

    Aplica fara CV
    Sibiu,