Consilier Vanzari - Magazin Arsis Vodafone Crangasi

Angajator: Arsis Trading SRL
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Retail - Comert
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 16.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Cu o experiență de 26 de ani pe piața IT&C din România, Arsis s-a impus ca unul dintre cei mai importanți retaileri autohtoni datorită seriozității și calității serviciilor oferite. Parteneriatul exclusiv cu Vodafone, început în 2004, a consolidat și întărit această poziție de lider.
    Rețeaua Arsis s-a extins constant, ajungând în 2024 la un număr de 140 de magazine pe teritoriul României. Ne mândrim cu această creștere, obținută prin implicarea și dedicarea echipei noastre, și suntem determinați să continuăm să oferim clienților servicii de calitate și o experiență memorabilă.

    De ce să te alături echipei noastre?
    La Arsis, îți vei putea exprima adevăratul potențial într-un mediu dinamic și motivant. Suntem în căutarea unor candidați care să împărtășească valorile noastre și să contribuie la succesul nostru continuu.

    Căutăm persoane care:
    • Sunt ambițioase și orientate spre performanță
    • Au o atitudine proactivă și sunt deschise la noi provocări
    • Posedă abilități de comunicare și relaționare
    • Demonstrează integritate și seriozitate în activitatea lor
    • Sunt dornice de dezvoltare profesională și personală

    Dacă ești entuziast, dornic să evoluezi și vrei să faci parte dintr-o echipă de succes, te invităm să ni te alături.

    Împreună construim viitorul!

    Cerinte

    Ce implică postul de Consilier Vânzări?

    • Să fii o persoană entuziastă, cu excelente aptitudini de comunicare;
    • Să îți facă plăcere să lucrezi într-o echipă;
    • Să ai inițiativă și să fii perseverent pentru îndeplinirea obiectivelor lunare;
    • Să ai minime cunoștințe de utilizare PC;
    • Să ai studii medii finalizate cu diplomă de BAC.

    Responsabilitati

    Dacă ai aceste calități, îți vom oferi tot suportul pentru a face următoarele activități:

    • Rezolvi solicitările clienților într-o manieră ︁care să dezvolte relația noastră cu aceștia;
    • Vei promova și vinde în special abonamente de telefonie și internet, cartele prepaid, telefoane și accesorii;
    • Gestionezi împreună cu echipa ta imaginea unui magazin și bunurile pe care le comercializăm;
    • Utilizezi corect informațiile și aplicațiile de lucru la care vei avea acces;
    • Gestionezi responsabil documentele comerciale și fiscale în relația cu clienții.

    Recompensăm performanța și parteneriatul pe termen lung.
    Peste 90% din echipa noastră de management provine din promovările interne

    Alte informatii

    Pachet de beneficii:

    • Salariu fix, tichete de masă;
    • Bonusuri de performanță individuală;
    • Bonusuri de performanță a magazinului;
    • Programe structurate de training în sala și on the job;
    • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.

    Salariu

    3000 - 7000 RON

    Aplica fara CV
    3000 - 7000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Ilfov,

    BUCURESTI, Ilfov, Balotesti,

    Vezi job-uri similare (257)