Arhitect

Angajator: PORR Romania
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.09.2024
    Scurta descriere a companiei

    Cine suntem noi?

    PORR Construct România face parte din grupul internațional PORR cu sediul principal în Viena, Austria. Suntem una dintre cele mai importante companii de construcții din Europa, cu peste 150 de ani de experiență. Principalele noastre domenii de activitate sunt construcțiile de clădiri și proiectele de infrastructură. Seriozitate. Umăr la umăr. Apreciere. Pasiune. Spirit de pionierat. Acestea sunt cele cinci principii ale PORR care ne definesc și ne diferențiază ca echipă.

    Cerinte

    Absolvent al Facultății de Arhitectură (program de studii de 6 ani)
    Experiență de minimum 3-5 ani în ︊︍︇︌︋︍︀︄​︂︆︄︃​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎domeniul proiectării de arhitectură
    Experiența în execuție constituie un avantaj
    Competențe de coordonare a specialităților
    Abilități de operare în softuri specifice (ex: AutoCAD, Revit, PS, 3ds Max, MS Office etc.)
    Cunoașterea avansată a limbii engleze

    Responsabilitati

    Proiectarea construcțiilor civile în domeniul arhitecturii, acoperind toate fazele proiectului
    Coordonarea celorlalte specialități implicate în proiect
    Acordarea ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂suportului tehnic pentru departamentul de ofertare în următoarele faze: Concept, SF, DTAC
    Extragerea și verificarea cantităților
    Acordarea suportului tehnic și coordonarea în execuție
    Folosirea softurilor și tehnologiilor BIM

    Alte informatii

    Beneficiile tale

    Program flexibil
    Servicii medicale - abonament privat de servicii medicale
    Oferte personalizate - 7card; Bookster; Parteneriate bancare
    PORR Academy - academie internă pentru cursuri de pregătire
    Programe pentru dezvoltarea personală și profesională

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (20)