Ghid Expoziție

Angajator: Reptiland Bucuresti
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.09.2024

    Un loc unic in Romania, o calatorie in lumea tropicala in care poti sa imbini pasiunea cu bucuria si emotia.
    Reptiland Bucuresti este o calatorie educationala, in care transmitem tuturor cat de importanta este fiecare specie in echilibrul planetei.
    Am pus multa pasiune in crearea acestui loc si cautam colegi care sa faca cu bucurie ceea ce le place, intr-un mediu in care natura se imbina cu tehnologia.

    Cerinte

    Ce așteptăm de la tine:

    - O atitudine pozitivă și dorința de a învăța mereu lucruri noi;
    - Abilități excelente de comunicare, care să te ajute să interacționezi cu vizitatorii noștrii;
    - Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona mai multe sarcini în același timp;
    - Disponibilitatea de a lucra în weekend;
    - Pasiune pentru animale și o dorință puternică de a împărtăși cunoștințele tale cu ceilalți;
    - Experiență anterioară în domeniu este un avantaj, dar nu este necesară. Dacă ești pasionat, vom fi bucuroși să te învățăm tot ce trebuie să știi!

    Responsabilitati

    Ce vei face la noi:

    - Conducerea tururilor ghidate pentru vizitatori, oferind informații captivante și educative despre reptile și habitatul lor;
    - Răspunderea la întrebările vizitatorilor și asigurarea unei experiențe memorabile și instructive;
    - Participarea la evenimente speciale și prezentări tematice organizate de Reptiland;
    - Menținerea unui mediu sigur și plăcut pentru vizitatori și animale;
    - Întâmpinarea vizitatorilor la punctul de plată și asigurarea unei experiențe de cumpărare plăcută;
    - Încasarea și gestionarea corectă a banilor și a plăților cu cardul.

    Alte informatii

    Ce oferim:

    - Program de lucru flexibil;
    - Tichete de masă;
    - Un mediu de lucru dinamic și plin de provocări;
    - Oportunități de dezvoltare profesională și instruire continuă;
    - Posibilitatea de a lucra într-un loc unic, înconjurat de specii fascinante de reptile.

    Beneficii

    • Program de lucru flexibil
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    Aplica fara CV
    3000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Job national

    Vezi job-uri similare (8)