Lucrator Comercial pentru Magazin de Imbracaminte

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Retail - Comert
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Arad
  • Bradu
  • Constanta
  • Actualizat la: 02.10.2024

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Varsta minima 18 ani
    Studii medii finalizate
    Persoana care da dovada de flexibilitate cu abilitati de comunicare si relationare
    Spirit de echipa si atitudine proactiva

    Responsabilitati

    Asezarea marfii pe raion conform standardelor interne
    Consilierea clientilor, promovarea articolelor, a promotiilor si reducerilor din magazin
    Asigurarea curateniei in magazine si participarea la inventarele periodice
    Incasarea contravalorii produselor
    Implicarea activa in atingerea targetului de vanzari

    Alte informatii

    Salariu net
    Tichete de masa in valoare de 30 lei/zi lucratoare
    Orele lucrate suplimentar vor fi platite sau recompensate cu zile libere
    Zilele de sarbatori legale lucrate se vor plati dublu
    Concediu de odihna 24 zile lucratoare anual
    Program de lucru: Luni – Duminica, in ture de 8 ore cu un weekend liber pe luna

    Prin trimiterea CV-ului și a altor documente relevante, confirmați că sunteți de acord cu prelucrarea datelor dumneavoastră personale de către personnel Outsourcing în conformitate cu prevederile Regulamentului (UE) 2016/679 privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal (GDPR).
    Datele dumneavoastră vor fi prelucrate strict în scopul evaluării candidaturii pentru postul anunțat și nu vor fi partajate cu terți fără consimțământul dumneavoastră.
    De asemenea, aveți dreptul de a cere rectificarea, ștergerea si restricționarea prelucrarii și de a vă opune prelucrării datelor dumneavoastră.

    Arad, Constanta, Pitesti,

    Aplica fara CV
    Constanta,

    Constanta,

    Vezi job-uri similare (64)