Aplica fara CV
Hybrid

Aplica fara CV
BUCURESTI, Ilfov, Sibiu,

BUCURESTI,

Vezi job-uri similare (81)

Tehnician/Inginer Mentenanta Electrica

Vezi toate job-urile Compania Indiilor Orientale (CIO) active.

Vezi toate job-urile Tehnician/Inginer Mentenanta Electrica active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Compania Indiilor Orientale (CIO)
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 07.09.2024

    La CIO ai mai mult decât un loc de muncă. Aici este locul în care ne jucăm pentru a schimbă jocul, pentru a aduce arome din toate colțurile lumii în bucătăria fiecărui român și pentru a arăta lumii că fără sare și piper, viața nu are gust.

    Cerinte

    - studii de specialitate (medii/superioare) in domeniul tehnic, de preferat electric/automatizari / electrotehnic;
    - experienta relevanta in activitati de interventie ︃︌︅︍︊️︌️​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎si mentenanta echipamente de productie - constituie un avantaj experienta in domeniul automatizarilor intr-o fabrica de productie din industria alimentara;
    - abilitati de comunicare in echipa, flexibilitate, implicare, capacitate de a lua decizii in limita competentei;
    - orientare catre identificarea de solutii si catre obtinerea de rezultate.

    Responsabilitati

    - realizeaza activitati de urmarire si interventie/executie pentru buna functionare a echipamentelor de productie si de realizare a programului ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂de mentenanta;
    - efectueaza interventii imediate la sistemele tehnice din domeniul electric/automatizari/mecanic pentru buna functionare a utilajelor/instalatiilor, pentru realizarea programului de productie;
    - realizeaza activitati de supraveghere a functionarii in parametri a utilajelor si instalatiilor, semnaland si intervenind in momentul aparitiei unor neconformitati.

    Alte informatii

    Oferta:
    - salariu atractiv +bonusuri in functie de performanta;
    - decontarea/asigurarea transportului;
    - tichete de masa;
    - prime de sarbatori;
    - periodic, pachete cu produsele companiei.