Manager Vânzări - Logistică și Transport Internațional (pe teren)

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Transporturi
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Professional represents for over 25 years, the most performing Romanian approach of complete human resources services on the market.

    We define our approach and evolution through key-words like professionalism, dedication, promptitude, flexibility and ethics. We take pride of a reputation that obliges and challenges us to discover and develop new methods, designed to respond to our clients need.

    Cerinte

    - 1-3 ani de experiență profesională în vânzări sau dezvoltare de afaceri;
    - OBLIGATORIU = Experiență în logistică sau într-o industrie similară.(forwarding);
    - Abilități excepționale de comunicare interpersonală;
    - Abilități de negociere;
    - Conștientizare comercială și înțelegere solidă a industriei de transport maritim;
    - Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă în limba engleză;
    - Familiarizat cu pachetul Microsoft Office;
    - Cunoștințe în utilizarea oricărui software specific industriei;
    - Permis de conducere-fara antecedente.

    Responsabilitati

    - Securizare portofoliu clienti;
    - Menținerea și dezvoltarea clienților existenți;
    - Identificarea nevoilor clienților;
    - Atragerea de noi afaceri și creșterea profitabilității.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Asigurare de viata
    • Pensie privata
    • Abonament Bookster
    • Tichete de masa
    • Tichete de vacanta

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    1800 - 2000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (245)