Customer suport cu germană

Angajator: Randstad Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.09.2024
    Remote work: Hybrid

    Randstad este lider global în recrutare și gestionare de personal. Încă din 2016, suntem prezenți pe piața din România, în București și în Slatina. Având un număr de peste 130 de consultanți, peste 300 de clienți activi și minim 3000 de angajări pe an, contribuim la evoluția pieței muncii din România și ne apropiem de obiectivul nostru global de a impacta pozitiv viața profesională a oamenilor care au nevoie de un loc de muncă până în 2030.

    Cerinte

    Germana C1
    Engleza minim B2 obligatoriu
    Experiența într-un domeniu similar minim 6-8 luni, Contact Center, Call Center;
    absolvent de studii medii (absolvite): in Romania (cu diploma BAC) sau Germania;
    experienta lucru calculator: pachet Office
    Deschiși la a lucra pe toate turele;
    rabdare, empatie, orientare catre client, punctualitate, disponibilitate pentru a învăța mereu lucruri noi

    Responsabilitati

    Suportul se acorda pentru probleme tehnice legate de:
    verificare tranzactii, blocare deblocare carduri în urma furtului
    informații privind circuitele bancare
    suport platforma plati online
    monitorizarea și gestiunea semnalărilor primite în urma utilizării frauduloase a cardurilor

    Alte informatii

    Salariul: 6100 net(creste la 7015 lei net dupa 6 luni)
    bonuri de masa 40 de ron, per zi lucrata;
    bonus de telemunca 200 ron
    fond pilon 3 pensie 100ron/luna dupa 6 luni de activitate
    bonus pe platforma benefit online 3100 brut/an
    spor de weekend maxim de 380 lei luna/ în funcție de zilele de weekend lucrate- se acorda 95 lei/zi
    spor de noapte 175/100 ora lucrata;
    asigurare medicala privata la Regina Maria, Medlife;

    Salariu

    6100 RON

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (204)