Account Executive

Angajator: FieldStar
Domeniu:
  • Marketing
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Cu o experiență de peste 20 ani, Fieldstar este intersecția pentru ceea ce înseamnă retail, FMCG, brand experience, consumer engagement.
    Mecanismele de abordare sunt într-o dinamică zilnică, aşadar fiecare dintre noi este constant informat despre cele mai noi tendinţe din marketing şi managementul unui produs/serviciu.
    Portofoliul nostru depăşeste 40 de clienţi pentru care promovăm peste 100 de branduri internaţionale şi te asigurăm că experiența cumulată în cadrul Fieldstar te va ajuta să te dezvolți spre o carieră de succes în vânzări. Activăm în locaţii premium şi participăm la cele mai exclusiviste evenimente, iar tu vei avea accesul garantat!
    Jobul ideal există chiar aici! Fieldstar va fi compania în care abilitățile tale de comunicare şi persuasiune sunt modelate spre succes.

    Cerinte

    Studii relevante absolvite sau în curs de absolvire (Marketing, Psihologie, Management, etc)
    • Experiență de aproximativ un an pe un post asemanator in domeniul BTL;
    • Bune cunoștințe de MS Office;
    • Implicarea anterioară în proiecte BTL atipice reprezintă un avantaj;
    • Flexibilitatea de a participa la evenimente în București și în țară;
    • Disponibilitate pentru un program flexibil în funcție de proiectele în care vei fi implicat(ă);

    Responsabilitati

    • Sub atenta îndrumare a unui Account Director, vei oferi suport echipei de project management care este
    implicată în dezvoltarea și implementarea proiectelor BTL;
    • Vei păstra legătura cu celelalte departamente pentru a te asigura că proiectele se desfășoară în cele mai bune
    condiții;
    • Vei fi implicat(ă) în luarea de decizii pe proiect și în pregătirea de rapoarte pentru echipa de management și
    clienți;
    • Vei participa la întâlnirile de project management.

    Alte informatii

    Program de Luni-Vineri 09:00 – 18:00;
    • Salariu în funcție de experiență;
    • Tichete de masă;
    • Asigurare medicală privată la Regina Maria;
    • Contract pe perioada nedeterminată.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (19)