Lucrator Depozit (Dragomiresti-Deal)-intre 3500-4500 Ron Net

Angajator: Notino Logistics Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 16.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Notino Logistics Romania este o companie care ofera servicii de logistica exclusiv pentru Notino, una dintre cele mai importante companii europene de e-commerce din industria frumusetii din Europa. Fondat in 2004, Notino s-a impus rapid ca un magazin online de incredere pentru cosmetice, parfumuri si produse de ingrijire personala.
    In mai putin de un deceniu, Notino s-a extins in 27 de tari diferite, iar forta sa de munca a crescut la aproape 2700 de angajati in toata Europa. De asemenea, detinem un numar de 25 de magazine in Europa, dintre care 2 sunt localizate in Bucuresti.
    Puteti gasi mai multe informatii despre noi pe site-ul: notino.ro

    Cerinte

    Te potrivești pentru acest rol dacă:

    - Ai capacitate de învățare rapidă.
    - Ești o persoană dinamică, activă.
    - Ești o persoană ︀︉︎︌︄︀︂︅​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎responsabilă și agreabilă, cu spirit de echipă.
    - Experiența reprezintă un avantaj.

    Responsabilitati

    Ce implică munca ta, ce responsabilități ai?

    - Primirea, ridicarea, ambalarea și expedierea comenzilor la timp.
    - Te așteaptă multă activitate ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀și mișcare continuă – mai bine decât să plătești un abonament la o sală de sport 😊.
    - Vei lucra cu tehnologie modernă – acest lucru va ușura și eficientiza mult munca ta. Te vei folosi de un PC și un cititor de coduri de bare ( scanner ).

    Program de lucru:

    Depozitul nostru funcționează de luni până duminică, un singur schimb.
    2 weekend-uri libere/lună, restul liberelor în timpul săptămânii.

    Alte informatii

    Ce te va face fericit la noi?

    - Venit lunar NET: intre 3500 ron - 4500 ron, format din:
    - Salariu net aproximativ 2400 lei
    - 40 lei/zi lucrătoare tichete masă, aproximativ 800 lei/lună
    - Bonus lunar (prezență + calitate) de până la 250 ron net
    - Extra bonus de performanță - 2 praguri: 550 ron net sau 1100 ron net
    - Spor de weekend - 15%

    Alte beneficii:

    - Bonus trimestrial, acordat in funcție de anumite condiții cu privire la prezență, respectarea programului de muncă și a conduitei de lucru
    - Tichete cadou în valoare de 600 ron / an 20 zile de concediu + 2 zile libere plătite pe caz de boală
    - Abonament medical clinică privată, care include și servicii de stomatologie
    - Prețuri speciale oferite angajaților pentru produsele achiziționate de la noi (după 3 luni)
    - Contract pe perioadă nedeterminată
    - Spor sărbătoare legală
    - Spor ore suplimentare - acordat în funcție de sezonabilitate și performațele financiare ale companiei
    - Transport asigurat pe rutele - București, Chiajna, Poiana, Găiseni, Broșteni, Petrești, Pitești, Vizurești, Crevedia, Buftea, Mogoșoaia + localități conexe.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Abonament medical
    • Discount produse companie /companii partenere
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Zile libere suplimentare
    • Petreceri/evenimente companie
    • Tichete de masa
    • Tichete cadou

    Aplica fara CV
    Ilfov,

    3500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (177)