Asistent administrativ - Brasov

Angajator: Computer Generated Solutions Romania
Domeniu:
  • Altele
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 16.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Ca angajat CGS România vei beneficia de un program de lucru flexibil, în funcție de nevoile tale, cât și vei participa la sesiuni de formare și training-uri intensive pentru a îți îmbunătăți cunoștințele și pentru a putea să îți îndeplinești cu brio atribuțiile. Te vei alătura unei echipe entuziaste și dinamice ce te va ajuta la dezvoltarea unei cariere de succes, într-un mediu fun și interactiv, înconjurat de prieteni.

    #FriendsWorkingTogether

    Cerinte

    • Comunicare si atentie la detalii;
    • Capacitatea de organizare/gestionare a fluxurilor de informatii si a documentelor;
    • Capacitatea de a respecta termenele limita;
    • Abilitati foarte bune de comunicare si de orientare catre solutii pentru a oferi servicii de calitate dar si de a transmite informatii in mod organizat, concis si clar;
    • Cunostiinte IT: Microsoft Office (Word, Power Point si Excell) dar si de Outlook.
    • Disponibilitate pentru ture noapte.

    Responsabilitati

    - Administrarea transportului angajatilor de la sediul companiei catre domiciliul acestora si sosirea angajatilor de acasa catre locul de munca in intervalul orar 22:30 – 05:45;
    - Verificarea corectitudinii activitatilor ce revin functiei, intocmirea rapoartelor zilnice, saptamanale si lunare;
    - Acorda suport angajatilor pe tura de noapte pentru diferitele probleme aparute;
    - Respectarea procedurile interne si mentinerea unei bune relatii cu membrii departamentelor;
    - Prioritizarea task-urilor in functie de deadline-urile stabilite cu echipa de management.

    Disponibilitate pentru tura de noapte.
    Program L-V, 22:00 - 06:30.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Contract pe perioada nedeterminata;
    - Abonament 7card;
    - Asigurare medicala privata;
    - Dezvoltarea abilitatilor de comunicare si negociere.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Brasov,

    Brasov,

    Vezi job-uri similare (36)