Game Presenter-limba engleză

Angajator: Recruitment Partner
Domeniu:
  • Publicitate - Agentii publicitate
  • Retail - Comert
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Recruitment Partner este agenția de recrutare care te ajută să-ți găsești jobul potrivit. Suntem dedicați să facem procesul de căutare a unui loc de muncă simplu și plăcut pentru tine.

    Cerinte

    Ce ne dorim de la tine?
    Pasiune, curiozitate și dorința de a te dezvolta constant;
    Disponibilitate de lucru în ture;
    Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții;
    Atitudine prietenoasă, carismatică și profesionala;
    Gândire rapidă și capacitate de a reacționa la situațiile de joc în schimbare;
    Cunoștințe de limba engleză, cel puțin nivel mediu conversațional- știi să te prezinți în 30 de secunde?
    Atunci, haide să ne cunoaștem!

    Responsabilitati

    Gestionarea și moderarea jocurilor de masă, precum Blackjack, Baccarat, trasnmise în direct;
    -Explicarea regulilor jocului și răspunderea întrebărilor jucătorilor în timp real;
    -Respectarea standerdelor și reglementărilor cazinoului, asigurând corectiutudinea jocului;
    -Promovarea unui mediu de joc sigur și responsabil.

    Alte informatii

    Ce oferim?

    Training specializat plătit, de 14 zile, astfel NU se cere experiență!
    Vei învăța cum să lucrezi în studiourile de filmare și cum să lucrezi cu tehnologia companiei.

    Pachetul de beneficii va include:
    -Mese gratuite oferite zilnic;
    -Beneficiu sală de sport- Abonament 7card
    -Asigurare medicală privată;
    -Sporuri de noapte/weekend/sărbători legale;
    -Bonus de performanță: până la 3000 RON lunar
    -Bonus de 90 de zile: 1500 RON ca bonus unic după primele 3 luni
    -Bonus de relocare

    Beneficii salariale limba engleză:
    0-2 luni: 3000 RON NET +SPORURI DE NOAPTE/WEEKEND
    2-6 luni: 3722 RON NET +SPORURI DE NOAPTE/WEEKEND+BONUSURI DE PERFORMANȚĂ
    +6 luni: 4280 RON NET+ SPORURI DE NOAPTE/WEEKEND+BONUSURI DE PERFORMANȚĂ

    MP

    Salariu

    3000 - 4300 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prima pentru relocare
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Asigurare medicala
    • Abonament la sala sport
    • Training-uri
    • Catering / decontarea mesei de pranz
    • Plata / compensare ore suplimentare

    Aplica fara CV
    3000 - 7000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Job national

    Aplica fara CV
    3000 - 10780 RON NET / luna

    Aplica fara CV
    3000 - 4300 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (75)