Casier Part-time

Angajator: Reptiland Bucuresti
Domeniu:
  • Retail - Comert
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 11.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Un loc unic in Romania, o calatorie in lumea tropicala in care poti sa imbini pasiunea cu bucuria si emotia.
    Reptiland Bucuresti este o calatorie educationala, in care transmitem tuturor cat de importanta este fiecare specie in echilibrul planetei.
    Am pus multa pasiune in crearea acestui loc si cautam colegi care sa faca cu bucurie ceea ce le place, intr-un mediu in care natura se imbina cu tehnologia.

    Cerinte

    Ce așteptăm de la tine:

    - O atitudine pozitivă și dorința de a învăța mereu lucruri noi;
    - Abilități excelente de comunicare, care să te ajute să interacționezi cu vizitatorii noștrii;
    - Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona mai multe sarcini în același timp
    - Cunoștințe de operare PC și utilizare a caselor de marcat;
    - Experiență anterioară în domeniu este un avantaj.

    Responsabilitati

    Ce vei face la noi:

    - Gestionarea vânzărilor de bilete pentru expoziție;
    - Întâmpinarea și informarea vizitatorilor despre expoziție;
    - Emiterea biletelor și gestionarea încasărilor;
    - Asigurarea unui serviciu de calitate și a unei experiențe plăcute pentru vizitatori;
    - Menținerea unui mediu de lucru organizat și curat.

    Alte informatii

    Ce oferim:

    - Tichete de masă;
    - Un mediu de lucru dinamic și plin de provocări;
    - Oportunități de dezvoltare profesională și instruire continuă;
    - Posibilitatea de a lucra într-un loc unic, înconjurat de specii fascinante de reptile.

    Beneficii

    • Tichete de masa

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    3000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (89)