Tehnician Facility

Angajator: DRAXLMAIER Group
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 16.09.2024

    DRÄXLMAIER Group este în Top 100 furnizori de componente auto din lume, operând în 65 de locații din peste 20 de țări. Fondat în Germania în 1958, Grupul are acum peste 70.000 de angajați în întreaga lume. În 2023, compania a avut o cifră de afaceri de 5,6 miliarde de euro. Inovațiile DRÄXLMAIER Group conturează caracterul automobilelor premium din întreaga lume.

    Cerinte

    • Pregatire de specialitate corespunzătoare (școală profesională sau liceu);
    • Minim 1 ani experieță profesională;
    • Cunoștințe minime utilizare PC;
    • Dorință de învățare și inițiativă personală.

    Responsabilitati

    • Verifică și întreține instalațiile tehnice ale clădirilor și ale bunurilor imobile din locaţia DRÄXLMAIER Timișoara;
    • Supraveghează funcționarea instalațiilor tehnice ale clădirilor;
    • Definește cauzele defecțiunilor echipamentelor complexe cu componente mecanice; hidraulice, pneumatice, electrice etc.;
    • Instalează și relocă echipamentele tehnice complexe;
    • Identifică și elimină ariile slabe; identifică soluții în vederea eliminării acestora.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Șansa dezvoltării carierei într-o companie multinațională de renume;
    • Training inițial, programe de dezvoltare;
    • Tip contract: perioadă nedeterminată;
    • Asigurare medicală privată.

    Beneficii

    • Al 13-lea salariu
    • Prime de vacanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Asigurare medicala
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Certificari/Atestate
    • Abonament Bookster
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Zile libere suplimentare
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Petreceri/evenimente companie
    • Tichete de masa
    • Tichete de vacanta

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Arad, Hunedoara, Timisoara,