Lucrator Reparatii Biciclete

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Esti potrivit pentru un astfel de job, daca:

    - Esti orientat spre gasirea solutiilor si realizarea reparatiilor de calitate pentru biciclete
    - Esti o persoana atenta la detalii
    - Ai abilitati practice, dexteritate si capacitate rapida de invatare
    - Constituie un MARE avantaj daca ai experienta in domeniu

    Responsabilitati

    - Repararea si intretinerea bicicletelor
    - Consilierea clientilor

    Alte informatii

    Locatie: Bucuresti, Sector 3
    Program de lucru: L-V de la 9:00-17:00

    Ce iti oferim?

    - Salariu de baza atractiv
    - Prima Sarbatori
    - Tichete de masa
    - Contract pe perioada nedeterminata

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Otopeni, Targu Mures,

    BUCURESTI, Brasov,