Angajăm tineri ingineri în domeniul instalațiilor electrice!

Angajator: Trenkwalder Romania
Domeniu:
  • Constructii
  • Educatie - Training
  • Inginerie
  • Tip job: proiect cariera
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Otopeni
  • Actualizat la: 16.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Unde ne găsești:

    Sediul nostru din București:
    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    Ești la început de drum și cauți un job care să îți asigure o carieră de succes pe termen lung în domeniul instalațiilor electrice?

    Recrutăm pentru un partener de încredere, cu o viziune clară și deschis să investească în dezvoltarea ta! Dacă ești un tânăr ambițios, dornic să înveți și să crești profesional, acum este momentul ideal pentru a începe o carieră de succes!

    Cerințe:
    • Diplomă de licență în Inginerie Electrică, Inginerie Mecanică sau un domeniu conex.
    • Dacă ai mai lucrat până acum, e un avantaj.
    • Abilități excelente de comunicare și lucru în echipă.
    • Cunoașterea programelor de proiectare (AutoCAD, Eplan) constituie un avantaj.
    • Cunoștințe avansate de utilizare a pachetului MS Office, în special Excel.

    Responsabilitati

    Ce îți oferim?
    • Dezvoltare profesională: Traininguri și mentorat pentru a te ajuta să îți atingi potențialul maxim.
    • Stabilitate: Oportunitatea de a lucra într-un mediu sigur și de a construi o carieră pe termen lung.
    • Suport: O echipă care îți va fi alături în fiecare pas al parcursului tău profesional.
    • Venituri: O să fii răsplătit pentru munca ta, deci pregătește-te să primești ceva mai mult decât doar un like 😁

    Nu rata șansa de a face parte dintr-o companie care investește în viitorul tău!
    Sună-ma acum și hai să discutăm mai multe detalii de cum îți poți începe cariera cu noi!
    0758.057.957

    Salariu

    3500 - 4500 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Decontarea transportului
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Job national

    Vezi job-uri similare (164)