Moderator de jocuri

Angajator: Recruitment Partner
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Hoteluri - Restaurante - Cafenele
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 16.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Recruitment Partner este agenția de recrutare care te ajută să-ți găsești jobul potrivit. Suntem dedicați să facem procesul de căutare a unui loc de muncă simplu și plăcut pentru tine.

    Cerinte

    - Nu este necesar să ai experiență.
    - Trebuie să cunoști limba Engleza; O a doua limbă străină este un avantaj.

    Responsabilitati

    - Vei găzdui jocuri de cazino live, precum Blackjack sau Baccarat într-un mod profesional și captivant.
    - Vei interacționa cu jucătorii prin chat-ul live, îi vei ghida pe parcursul jocului și vei creea o atmosferă captivantă și distractivă.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Bonus de relocare pentru persoane din afara Bucureștiului
    - Bonus de performanta de pana la 3000 de lei si sporuri pentru schimburi de noapte/weekend + alte beneficii

    Salariu GAME PRESENTER FULL Time:

    Limba Engleză nivel mediu: între 3000-4300 + bonususuri

    Limba Italiana nivel avansat: între 5000-6000 + bonususuri

    Limba Rusa nivel avansat: între 3300-4800 + bonususuri

    Locatie:
    Bucuresti (se lucreaza de la sediu); program full time, 3 schimburi.

    Pentru detalii suplimentare, ne puteți contacta la +40756029652 - Andra.

    Salariu

    3000 - 10000 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prima pentru relocare
    • Abonament medical
    • Abonament la sala sport
    • Training-uri
    • Catering / decontarea mesei de pranz

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (37)