Business Sales Advisor, Farming - Constanta

Angajator: Vodafone Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Constanta
  • Actualizat la: 16.09.2024

    Cautam un consultant de vanzari B2B pasionat care sa se alature echipei noastre.
    Daca ai experienta in vanzari/ vanzari Business2Business ︁️︊️︆︇︆︇​︂︆︄︄​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎si iti doresti sa te dezvolti intr-un mediu profesionist acesta este locul potrivit pentru tine.

    Te asteptam sa ni te alaturi daca:

    • Ai orientare catre rezultate si capacitatea de a lucra cu obiective specifice;
    • Ai capacitatea de a construi si mentine relatii de incredere cu clientii;
    • Ai abilitati excelente de comunicare si negociere;
    • Esti pasionat de tehnologie si vrei sa lucrezi intr-o companie cu profil “tech retail"
    • Esti o persoana dinamica, persuasiva si dornica sa se dezvolte.
    Responsabilitati principale:
    • Gestionarea bazei de date alocata, dezvoltarea si gestionarea relatiilor cu clientii B2B;
    • Identificarea oportunitati de vanzare si ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀negocierea contractelor;
    • Promovarea produselor, ofertelor si serviciilor Vodafone catre potentialii clienti;
    • Indeplinirea obiectivelor de vanzari lunare;
    • Indeplinirea nevoilor clientilor si gestionarea oricaror situatii sau intrebari pe care le pot avea;
    • Monitorizarea pietei si identificarea tendintelor si noilor oportunitati.
    Ce iti oferim?
    •  Abonament nelimitat (voce și date) pentru telefonul tău & voucher pentru achiziționarea unui telefon;
    •  Discount-uri speciale la produsele Vodafone și oferte Friends & Family;
    •  Asigurare medicală, de viață și pentru intervenții chirurgicale;
    •  Module de asigurări și pachete medicale suplimentare pentru tine și familia ta;
    • ️ Tichete de masă pentru mese sănătoase la birou sau în oraș;
    •  Abonament Bookster pentru lecturi nelimitate;
    • ️ Tarife preferențiale la sala de sport;
    •  Programe de dezvoltare profesională și leadership;
    •  Evenimente interne de Wellbeing & Recognition;
    •  Extra-zile de concediu pentru evenimente speciale.
    Together we can

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Abonament medical
    • Abonament stomatologic
    • Asigurare medicala
    • Asigurare de viata
    • Abonament la sala sport
    • Pensie privata
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Abonament Bookster
    • Zile libere suplimentare
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Masina de serviciu
    • Tichete de masa

    Constanta,

    Constanta,

    Constanta,

    Vezi job-uri similare (38)