Asistent Director General - Suport Marketing și Vânzări

Angajator: Morgan Sol
Domeniu:
  • Altele
  • Marketing
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Companie de recrutare infiintata in 2007, in Bucuresti, Morgan Sol si-a propus de la bun inceput sa duca serviciile de resurse umane furnizate la un nivel remarcabil de acuratete si profesionalism. Astazi, furnizam consultanta, calculam salariile, administram personalul, recrutam pentru companii importante din foarte diverse domenii de activitate: financiar (leasing si recuperari de creante), imobiliar, agribusiness, media si publicitate, automatizari industriale, comert, curierat, reciclare, edituri, federatii sindicale, etc.

    Cerinte

    • Experiență anterioară într-un rol similar, preferabil în domeniul marketingului sau vânzărilor.
    • Cunoștințe de bază în marketing digital, inclusiv utilizarea platformelor de social media.
    • Abilitati excelente de organizare si gestionare a timpului.
    • Abilitati de comunicare si relationare excelente.
    • Conoasterea pachetului Ms Office.

    Responsabilitati

    In postura de Asistent Director General va trebui sa va ocupati de:
    • Culegerea informatiilor solicitate de manager in diverse situatii pe diverse domenii.
    • Mentinerea unei comunicari fluide intre diverse departamente si echipe, facilitand colaborarea pentru atingerea obiectivelor comune.
    • Crearea si actualizarea rapoartelor pentru directorul general cu informatii clare si concise.
    Suport Marketing:
    • Crearea și gestionarea conținutului pentru campaniile de marketing.
    • Monitorizarea și analiza rezultatelor campaniilor de marketing online.
    • Asistarea în organizarea evenimentelor și campaniilor de promovare.
    Suport vânzări:
    • Identificarea și colectarea de informații despre potențiali clienți din diverse surse.
    • Actualizarea bazei de date cu leaduri calificate.
    • Inițierea contactului cu potențialii clienți prin telefon, email sau alte canale pentru a le prezenta serviciile companiei.
    • Rezolvarea eficienta a oricaror sarcini suplimentare ce pot aparea in cursul activitatii zilnice, demonstrand flexibilitate si capacitatea de a face fata activitatilor variate.

    Daca va alaturati echipei Activ Property Services, veti avea de castigat:
    • O colaborare de lunga durata cu un angajator cu 30 de ani de experienta pe piata de
    consultanta imobiliara;
    • Un birou cochet in cartierul Cotroceni, foarte aproape de metrou;
    • Veti fi recompensat cu un salariu motivant, tichete de masa si beneficii in stransa
    corelatie cu activitatea si implicarea aratata.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    4600 - 5600 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (266)