Broker de credite (manager de franciză)

Angajator: Imobiliare.ro Finance
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Tip job: freelancer-colaborator
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.09.2024
    Remote work: Hybrid

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Imobiliare.ro Finance este brokerul de credite din grupul Imobiliare.ro - site-ul de imobiliare din România cu cea mai mare încredere în rândul utilizatorilor. Împreună oferim continuitate experienței de achiziție a unei proprietăți, facilitând gratuit obținerea unui credit potrivit. Echipa noastră este formată din peste 200 de brokeri de credite.

    Cerinte

    Candidatul Ideal
    Înțelege avantajele unui parteneriat solid pentru succesul unei activități independente
    Identifică oportunități și le susține prin implicare și disponibilitate ︆︂︅︍︋︂︍︇​︉︋︅︇​︁︁︎︎​︉︋︎︅​︁︊︅︆︉︈︎︇︍︅︂︃
    Este motivat să găsească cele mai bune soluții pentru clienții săi
    Dorește să ofere informații financiar - bancare folosindu-se de argumente obiective
    Îi place să discute despre produse financiare și să le explice chiar și persoanelor fără cunoștințe în domeniu
    Are o etică de lucru care susține interesele clientului
    Menține legătura cu clienții pe tot parcursul colaborării
    Dorința continuă de dezvoltare și evoluție
    Experiență anterioară în domeniul financiar – bancar reprezintă un plus
    Experiență anterioară ca broker de credite - reprezintă un plus. Nivel studii: Studii Liceale / Studii Universitare

    Responsabilitati

    Parteneriate stabile și cel mai vast portofoliu de bănci colaboratoare din România
    Comisioane competitive și bonusuri de calitate și volum
    Sprijin constant de la o echipă de suport dedicată succesului tău
    Vizibilitate și promovare prin asociere cu un brand recunoscut
    Ai acces la clienți precalificați prin rețeaua Imobiliare.ro - site-ul de imobiliare din România cu cea mai mare încredere în rândul utilizatorilor Program flexibil și libertatea de a te organiza conform propriului ritm

    Franciza Imobiliare.ro Finance este gratuită și se poate obține ca urmare a experienței relevante în domeniu și în urma unui interviu de cunoaștere reciprocă.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (14)