Recepționer marfă - Centru preparare

Angajator: Lagardère Travel Retail
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Lagardère Travel Retail este lider global în industria de retail destinat călătorilor. Operând peste de magazine pe liniile de business Travel Essentials, Duty Free & Fashion și Foodservice în aeroporturi, gări și alte platforme situate în 42 de țări și teritorii, Lagardère Travel Retail a generat vânzări de 2,9 miliarde de euro în 2021 și 5,5 miliarde de euro în 2019.

    Cerinte

    CANDIDATUL IDEAL
    Competențe:
     Experiența anterioară într-un domeniu și pe o poziție similară – reprezintă un avantaj;
    Soft Skills :
     Corectitudine;
     Dinamism;
     Implicare.

    Responsabilitati

    DESCRIEREA POZITIEI
    Din sarcinile curente fac parte:
    • Preluarea mărfurilor și verificarea acestora atât cantitativ, cât și calitativ;
    • Verificarea documentelor însoțitoare mărfurilor (aviz, declarație de conformitate, termen de valabilitate etc.);
    • Depozitarea mărfurilor în fiecare cameră de depozitare sau congelare, respectând principiul FIFO;
    • Pregătirea materiei prime pentru producție, conform necesarului zilnic;
    • Decongelarea materiei prime pentru producția zilnică;
    • Menținerea curățeniei în spațiile de depozitare;
    • Participarea activă la inventarele săptămânale, alături de gestionarul responsabil.

    Alte informatii

    CE OFERIM
    • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
    • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă prietenoasă și o companie de renume;
    • Tichete cadou de Paste si Craciun;
    • Primire calduroasă în echipa de CSR, pentru a lăsa o amprentă a faptelor bune în comunitate. Ne place să facem bine în jurul nostru!
    • Distracție și bună dispoziție la evenimentele corporate, care ne-au ieșit super până acum.

    Program:
    • De luni până vineri: 07:00- 16:00
    Salariul :
    • de 3500 lei net
    • 30/ zi - bonuri de masă.

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Otopeni,

    Aplica fara CV
    3500 - 4000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (7)