Contabil si Expert Contabil TULCEA, LA SEDIUL FABRICII

Angajator: LIDAS
Domeniu:
  • Productie
  • Retail - Comert
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
    Orase:
  • Tulcea
  • Actualizat la: 19.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Lidas, unul dintre cei mai mari producatori de produse de panificaţie şi patiserie din România, se află în plin proces de dezvoltare, anul acesta inaugurând cea de-a doua fabrică.

    Cerinte

    Te asteptam în echipa Lidas dacă ai:

    - Studii superioare de specialitate;
    - Experiență în activitate si pasiune pentru dezvoltarea profesionala in domeniul contabilitatii sau in domeniul financiar;
    - Cunoștințe solide privind legislatia contabilă și fiscală;
    - Cunoștințe în utilizarea sistemelor informatice (pachet MS Office- Word, Excel), nivel mediu/avansat;
    - Capacitate de analiză şi sinteză, meticulozitate și acuratețe, atenție la detalii;
    Constituie avantaj cunoașterea sistemului SAP.

    Responsabilitati

    Activitati in domeniul contabilitatii, in functie de nivelul de cunsotinte si expertiza.

    Suntem deschisi candidatilor cu mai multa sau mai putina experienta dar cu pasiune pentru dezvoltarea profesionala in acest domeniu.

    Alte informatii

    Vino în echipa Lidas și te așteptăm cu:
    - Salariu competitiv corelat cu experiența și abilitățile dovedite;
    - Mediu de lucru profesionist și oportunitatea dezvoltării carierei în numeroase activități și procese specifice jobului;
    - Acces la cursuri, sesiuni de coaching, mentorat.

    Suntem o companie care a crescut în 17 ani de la o afacere de familie la una dintre marile companii din industria panificației, ajungând astfel la o producție anuală de 10 mii tone, cu o suprafață de producție de peste 10.000 de metri pătrați și peste 500 de angajați.

    Obiectivul nostru este ca în următorii 5 ani să devenim unul dintre cei mai mari producatori de produse congelate de panificație din Europa, de aceea alocăm resurse importante investițiilor atât în creșterea capacității de producție, cât și în creșterea și dezvoltarea capitalului uman.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Cursuri
    • Loc de parcare

    Aplica fara CV
    Tulcea,