Trainer Logistica

Angajator: Notino Logistics Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Educatie - Training
  • Internet - eCommerce
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 19.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Notino Logistics Romania este o companie care ofera servicii de logistica exclusiv pentru Notino, una dintre cele mai importante companii europene de e-commerce din industria frumusetii din Europa. Fondat in 2004, Notino s-a impus rapid ca un magazin online de incredere pentru cosmetice, parfumuri si produse de ingrijire personala.
    In mai putin de un deceniu, Notino s-a extins in 27 de tari diferite, iar forta sa de munca a crescut la aproape 2700 de angajati in toata Europa. De asemenea, detinem un numar de 25 de magazine in Europa, dintre care 2 sunt localizate in Bucuresti.
    Puteti gasi mai multe informatii despre noi pe site-ul: notino.ro

    Cerinte

    Te potrivesti pentru acest rol daca:
    /// Ai abilitati de utilizare PC (nivel mediu), in special Excel;
    /// Ai experienta dovedita in depozit;
    /// Abilitatea de a crea si a oferi sesiuni de instruire pentru echipa din depozit;
    /// Diploma curs intructor preparator formare;
    /// Nivel limba engleza B1;
    /// Dorinta de a invata si de a se dezvolta;
    /// Abilitatea de a instui un alt formator;
    /// Studii medii.

    Responsabilitati

    Care vor fi responsabilitatile tale?
    /// Angajatul este responsabil de crearea planurilor de formare pentru toate pozitiile alocate;
    /// Angajatul este responsabil pentru implementarea formarii si dezvoltarii profesionale pentru operatori depozit si incarcator/descarcator;
    /// Angajatul este responsabil pentru atingerea obiectivelor stabilite;
    /// Proiecteaza si faciliteaza programe de formare bazate pe informatiile primite din partea Specialistului in domeniul calitatii Senior;
    /// Creaza planuri si grafice, proiecteaza si dezvolta programe de instruire pentru toate departamentele companiei;
    /// Elaboreaza rapoarte privind datele specifice programelor de formare, pentru analiza si alte rapoarte, dupa caz;
    /// Elaboreaza planuri anuale de instruire;
    /// Colaboreaza cu supervizorii pentru a identifica nevoile de instruire;
    /// Colaboreaza cu ceilalti formatori;
    /// Aduna feedback de la formatori si cursanti dupa fiecare sesiune educationala;
    /// Este responsabil pentru procesul de integrare a noilor formatori;
    /// Actualizeaza baza de date si manualele de instruire;
    /// Ofera suport Specialistului in domeniul calitatii Senior pentru a furniza prioritatile cheie si proiectele de formare.

    Alte informatii

    Program de lucru:
    - Depozitul nostru functioneaza de luni pana duminica, un singur schimb;
    - 2 weekend-uri libere/luna, restul liberelor in timpul saptamanii.

    Ce te va face fericit la noi?
    - Salariu fix+bonus performanta;
    - 40 lei/zi lucratoare tichete masa, aproximativ 800 lei/luna;
    - Bonus lunar (prezenta + calitate) de pana la 250 ron net;
    - Spor de weekend - 15%.

    Alte beneficii:
    - Bonus trimestrial, acordat in funcție de anumite condiții cu privire la prezenta, respectarea programului de munca si a conduitei de lucru;
    - Tichete cadou in valoare de 600 ron / an 20 zile de concediu + 2 zile libere platite pe caz de boala;
    - Abonament medical clinica privata, care include si servicii de stomatologie;
    - Preturi speciale oferite angajatilor pentru produsele achizitionate de la noi (dupa 3 luni);
    - Contract pe perioada nedeterminata;
    - Spor sarbatoare legala;
    - Spor ore suplimentare - acordat in functie de sezonabilitate si performantele financiare ale companiei;
    - Transport asigurat pe rutele - Bucuresti, Chiajna, Poiana, Gaiseni, Brosteni, Petresti, Pitesti, Vizuresti, Crevedia, Buftea, Mogosoaia + localitati conexe.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Discount produse companie /companii partenere
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Zile libere suplimentare
    • Petreceri/evenimente companie
    • Tichete de masa
    • Tichete cadou

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (24)