Reprezentant Medical zona Moldova

Angajator: Aliand Consulting
Domeniu:
  • Chimie - Petrochimie
  • Farmacie - Medicina
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Botosani
  • Suceava
  • Vaslui
  • Actualizat la: 18.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Aliand Consulting este o societate specializata in servicii de resurse umane infiintata din dorinta de a promova compatibilitatea maxima dintre  valorile candidatilor si mediul de lucru al angajatorilor.

    Cu o noua abordare a activitatilor de resurse umane, promovam un sistem transparent, dinamic, in care suntem alaturi de candidatii nostri si ii reprezentam in fata angajatorului.

    Cerinte

    Absolvent licentiat de:biologie/biochimie/inginerie chimica/inginerie medicala;
    Cunostinte din domeniul cromatigrafiei, spectroscopie
    Experienta in vanzari B2B de minim 1 an;
    Permis auto B;
    Microsoft Office( Word Excel, PPT- mediu;
    Lb engleza- mediu/avansat
    Cunostinte CRM- avantaj
    Abilitati native de negociere si persuasiune

    Responsabilitati

    Promovarea produselor aflate in portofoliul departamentului (cromatografie, spectroscopie, etc)
    Intocmirea ofertelor comerciale si tehnice pentru produsele aflate in portofoliu;
    Disponibilitrate de a calatori in vederea promovarii produselor;
    Disponibilitate de a participa la cursuri de instruire organizate de producator in vederea
    specializarii si perfectionarii;
    Intocmirea si actualizarea bazei de date cu clienti;

    Alte informatii

    Oferta:

    Salariu fix net intre 5.000 - 6.000 lei, in functie de experienta in domeniu
    Tichete de masa 30 lei/zi
    Bonus anual in functie de cifra de afaceri a companiei( intre 1-3 salarii nete)
    Prime de Paste si Craciun
    Oportunitatea de training la producatorul echipamentelor medicale
    Pachet standard vanzari: autoturism, laptop, telefon.

    Beneficii

    • Bonus anual
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Masina de serviciu
    • Tichete de masa

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Aliand Consulting. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Aliand Consulting >>

    Botosani, Iasi, Suceava,

    Suceava,

    Suceava,

    Vezi job-uri similare (5)