Agent customer support

Angajator: Bitcoin Romania
Domeniu:
  • Administratie - Stiinte politice
  • Customer support - Client service
  • Relatii Publice
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    BITCOIN ROMÂNIA este primul operator şi liderul pieţei #cryptoATM din România şi din Europa de Est, fiind şi deţinătorul primei şi celei mai mari platforme de tranzacționare de cryptomonede din piaţa locală.
    Ȋn Mai 2014 am inaugurat in Bucuresti primul crypto-ATM din Europa continentală. Astăzi ne aflăm la pragul primelor 100 de unităţi crypto-ATM si intenţionăm să depăşim 300 de unităţi operaţionale la finalul acestui an.
    Avem o echipă extraordinară si în continuare ne dorim alături de noi colegi si parteneri care să ne ajute să transpunem aceste aspiraţii în realitate.

    Cerinte

    Ne dorim în echipa noastră un coleg responsabil, organizat și sociabil, care să contribuie la buna funcționare a operațiunilor zilnice desfășurate la ATM, în agenția noastră din București.

    Acest job presupune lucrul in ture cu 2 weekenduri libere pe luna.

    Cerinte:

    studii medii/superioare de preferat marketing/psihologie
    limba engleza, nivel avansat scris si vorbit;
    aptitudini de comunicare/relaționare cu clienții;
    experiența în customer support sau call center de minim 6 luni;
    cunoștințe de operare PC (Widows, Office, Internet), CRM, aplicatii centrala telefonica;
    gândire clară, raționament logic, integritate și corectitudine;
    energie, proactivitate și inițiative;
    experienta in eficientizarea timpului de lucru

    Responsabilitati

    Principalele tale responsabilități vor fi :

    Reprezentarea companiei în relația cu clientii, atât telefonic cât și față în față în agenție;
    Consilierea clientilor privind tranzacțiile desfășurate la ATM;
    Oferă suport și îndrumare clienților în finalizarea cu succes a tranzacțiilor;
    Servirea clienților într-o manieră promptă și politicoasă;
    Menține legatura cu echipa tehnică a ATM- urilor;

    Alte informatii

    Beneficii:

    Mediu de lucru prietenos și suport continuu din partea echipei;
    Șansa de a face parte dintr-o echipă stabilă și de succes;
    Oportunitatea de a lucra în crypto, un domeniu fascinant și de viitor.

    Salariu

    3500 RON

    Aplica fara CV
    6000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    4500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    4300 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (195)