Gestionar Depozit - Stefanestii de Jos

Angajator: Lagardère Travel Retail
Domeniu:
  • Retail - Comert
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Stefanestii de Jos
  • Actualizat la: 19.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Lagardère Travel Retail este lider global în industria de retail destinat călătorilor. Operând peste de magazine pe liniile de business Travel Essentials, Duty Free & Fashion și Foodservice în aeroporturi, gări și alte platforme situate în 42 de țări și teritorii, Lagardère Travel Retail a generat vânzări de 2,9 miliarde de euro în 2021 și 5,5 miliarde de euro în 2019.

    Cerinte

    CANDIDATUL IDEAL:
    • Experienta de 2-5 ani pe o pozitie similara;
    • Experienta de lucru în Microsoft Excel – nivel mediu;
    • Experienta de lucru în SAP (reprezinta un avantaj);
    • Studii medii absolvite;
    • Limba engleza – nivel mediu.

    Soft skills:
    • Corectitudine si simtul responsabilitatii;
    • Profil orientat catre rezultate;
    • Flexibilitate;
    • Spirit de echipa.

    Responsabilitati

    CU CE TE VEI OCUPA:
    • Introducerea marfii in stoc in baza documentelor de intrare;
    • Asigurarea gestiunii fizice si scriptice a stocului de marfa;
    • Asigurarea miscarilor si a evidentei stocurilor din cadrul depozitului;
    • Urmarirea reclamatiilor primite din partea partenerilor și modificarea stocurilor in conformitate cu acestea;
    • Deciderea alocarii marfii in zonele diferite din cadrul depozitului in functie de tipologia de marfa;
    • Scoaterea din gestiune a produsele returnate la furnizor;
    • Participarea la procesul de inventare.

    Alte informatii

    CE OFERIM
     Contract de munca perioada nedeterminata;
     Tichete de masa 30 lei pentru fiecare zi lucrata;
     Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa prietenoasa si o companie de renume;
     Punctul de lucru este situat in Stefanestii de Jos, transportul fiind asigurat de companie (printr-un microbuz) de la gura de metrou Pipera – Depozit si retur;
     Program de lucru: Luni-Vineri, 07:00 – 16:00;
     Tichete cadou de Paste si Craciun;
     Prima pentru evenimente deosebite (casatorie, nastere copil, etc.);
     Primire calduroasa in echipa de CSR, pentru a lasa o amprenta a faptelor bune in comunitate. Ne place sa facem bine in jurul nostru!
     Distractie si buna dispozitie la evenimentele corporate, care ne-au iesit super pana acum.

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Stefanestii de Jos,

    Aplica fara CV
    2400 - 2900 RON NET / luna
    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (23)