Office Assistant

Angajator: Lagardère Travel Retail
Domeniu:
  • Retail - Comert
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Lagardère Travel Retail este lider global în industria de retail destinat călătorilor. Operând peste de magazine pe liniile de business Travel Essentials, Duty Free & Fashion și Foodservice în aeroporturi, gări și alte platforme situate în 42 de țări și teritorii, Lagardère Travel Retail a generat vânzări de 2,9 miliarde de euro în 2021 și 5,5 miliarde de euro în 2019.

    Cerinte

    Candidatul ideal

    Persoana responsabila, proactiva si dinamica;
    Buna capacitate de organizare si prioritizare a responsabilitatilor;
    Orientare catre rezolvarea situatiilor limita si atentie la detalii;
    Bune abilitati de comunicare;
    Atitudine pozitiva si orientare catre oameni;
    Cunostinte medii de limba engleza;
    Cunostinte bune de operare PC (pachet Ms Office).

    Responsabilitati

    DESCRIEREA POZIȚIEI

    Inregistrarea si distribuirea corespondentei oficiale;
    Preluarea / redirectionarea apelurilor telefonice si a mesajelor electronice (de tip e-mail);
    Preluarea si organizarea comenzilor de rechizite, carti de vizita si consumabile;
    Mentinerea relatiei cu agentia de travel pentru deplasarile in interes de serviciu ale angajatilor;
    Mentinerea relatiei cu proprietarul cladirii sediului central, pentru situatii de natura administrativa;
    Colaborarea cu angajatii si stakeholderii externi si oferirea suportului privind sarcinile administrative.

    Alte informatii

    CE OFERIM

    Un mediu profesionist, dinamic, în continua dezvoltare, cu focus pe rezultate și grija față de oameni;
    Bonus de performanță în funcție de senioritate și de atingerea obiectivelor;
    Buget de beneficii, iar dacă îți place să citești, să știi că suntem prieteni cu Bookster;
    Tichete cadou de Paște și Crăciun;
    Primă pentru evenimente deosebite (căsătorie, naștere copil, etc.);
    Interes pentru dezvoltarea ta personală și profesională, prin programe de Learning & Development;
    Primire călduroasă în echipa de CSR, pentru a lăsa o amprenta a faptelor bune în comunitate. Ne place să facem bine în jurul nostru!
    Distracție și bună dispoziție la evenimentele corporate, care ne-au ieșit super până acum.

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (41)