Client Development Manager

Angajator: O’Fresh
Domeniu:
  • Retail - Comert
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Arad
  • BUCURESTI
  • Timisoara
  • Actualizat la: 16.09.2024
    Remote work: Hybrid

    O’Fresh este lider pe segmentul de operare automate snacks & drinks, cu peste 15 ani de experiență pe piața de vending și se află într-o continuă dezvoltare.

    Cerinte

    - excelente abilități de comunicare și negociere;
    - atenție la detalii și gândire proactivă;
    - experiență în vânzări directe (minim 2 ani);
    - exprimare și ținută business;
    - permis de conducere categoria B;
    - cunoștințe MS Office (Word, Excel), Outlook;
    - studii superioare.

    Responsabilitati

    - identificarea de noi clienți și promovarea permanentă a serviciilor companiei;
    - stabilirea întâlnirilor cu reprezentanții companiilor;
    - menținerea și dezvoltarea unei relații profesionale cu clienții din portofoliul nostru;
    - analiza serviciilor proprii şi a pieței competitive;
    - implementarea strategiilor de marketing;
    - atingerea obiectivelor de vânzări;
    - elaborarea rapidă a soluțiilor și remedierea problemelor ce pot apărea.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament la sala sport
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Masina de serviciu
    • Tichete de masa
    • Tichete cadou

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (375)