Ajutor de bucatar firma catering

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Hoteluri - Restaurante - Cafenele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.09.2024

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Angajam ajutor de bucatar pentru o firma de catering din Bucuresti.

    Ce ne dorim:
    - Studii minime/medii,
    - Muncitor calificat/necalificat cu sau fara experienta,
    - Politete, abilitati bune de comunicare, persoana energica si amabila,
    - Atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu clientii si colegii;

    Responsabilitati

    -Ajuta la prepararea produselor din retetarul unitatii in conformitate cu standardele in vigoare,
    -Asigura implementarea si mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor, semipreparatelor si preparatelor alimentare cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare,
    - Participă activ la întreţinerea ustensilelor de bucătarie şi a echipamentului din dotare,
    - Finalizeaza productia in timpii stabiliti impreuna cu bucatarul chef;

    Alte informatii

    Oferim:
    - Salariu conform cerintelor pietei,
    - Masa asigurata.

    Program L-V: 07:00-16:00

    Prin trimiterea CV-ului și a altor documente relevante, confirmați că sunteți de acord cu prelucrarea datelor dumneavoastră personale de către Personnel Outsourcing, în conformitate cu prevederile Regulamentului (UE) 2016/679 privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal (GDPR).
    Datele dumneavoastră vor fi prelucrate strict în scopul evaluării candidaturii pentru postul anunțat și nu vor fi partajate cu terți fără consimțământul dumneavoastră.
    De asemenea, aveți dreptul de a cere rectificarea, ștergerea si restricționarea prelucrarii și de a vă opune prelucrării datelor dumneavoastră.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    2300 - 2600 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (7)