Sofer Alimentare Vending

Angajator: O’Fresh
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Retail - Comert
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.10.2024

    O’Fresh este lider pe segmentul de operare automate snacks & drinks, cu peste 15 ani de experiență pe piața de vending și se află într-o continuă dezvoltare.

    Cerinte

    -Permis de conducere, categoria B;

    -Seriozitate;

    -Persoane dinamice.

    Responsabilitati

    -Alimentarea locațiilor cu produse preambalate conform comenzilor și mercantiza acestora la raft;

    -Igienizarea periodică a locațiilor (săptămânal) și inventarierea stocurilor (lunar);

    -Mentenanță zilnică și alimentare cu ingrediente pentru espressoare, după caz;

    -Verificarea periodică a termenelor de valabilitate și retragerea de la raft înainte de expirare a produselor;

    -Verificarea funcționalității sistemelor de vânzare la fiecare vizită și remedierea problemelor tehnice minore ce nu necesită abilități tehnice deosebite.

    Alte informatii

    Ce oferim?

    -Venit net total : 2500-3250 lei net

    -Reducere abonament 7card;

    -Posibilitate de promovare în cadrul companiei;

    -Training plătit în domeniu, în primele 2 săptămâni de activitate

    -Atmosferă de lucru plăcută, echipă tânără.

    Salariu

    2800 - 3250 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Abonament la sala sport
    • Training-uri
    • Telefon mobil
    • Masina de serviciu
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    3500 - 4000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    3200 - 3250 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    3800 - 4300 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (8)