Area Sales Coordinator

Angajator: Garanti BBVA Romania
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Alba Iulia
  • Deva
  • Sibiu
  • Actualizat la: 23.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    La Garanti BBVA Romania am creat un climat care inspiră colaborarea și comunicarea. Am  construit astfel o echipă unită și energică, care pune întotdeauna clientul pe primul loc. Susținem aspirațiile colegilor noștri și îi încurajăm să se perfecționeze continuu și să își urmeze pasiunile. Ca echipă, ne preocupă creșterea eficienței operaționale și îmbunătățirea constantă a serviciilor oferite clienților.

    Cerinte

    Abilitati si competente:
    Orientare catre rezultate
    Coordonare
    Comunicare
    Studii superioare finalizate
    Limba engleza – nivel mediu
    Operare PC (Microsoft Office) – nivel avansat, aplicatii de videoconferinte

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    Implicare activa in dezvoltare echipelor, atat prin recrutare cat si prin motivarea fiecarui om al echipei, dupa motto-ul ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀“Un obiectiv setat corect este pe jumatate atins.”
    Instruieste, evalueaza, planifica zonele si actiunile de vanzare monitorizand rezultatele, aloca resursele in directiile necesare.
    Stabileste obiectivele de vanzari ale echipelor si se implica in atingerea acestora.

    Alte informatii

    Beneficii:
    Mediu de lucru dinamic si prietenos
    Salariu fix si bonusuri lunare
    Plan de cariera cu oportunitati de dezvoltare

    Alba Iulia, Baia Mare,

    Aplica fara CV
    Sibiu,

    Bacau, Sibiu, Timisoara,