Angajăm Lucrător depozit Dragomirești-Deal // perioadă DETERMINATĂ – 3 luni

Angajator: Notino Logistics Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Notino Logistics Romania este o companie care ofera servicii de logistica exclusiv pentru Notino, una dintre cele mai importante companii europene de e-commerce din industria frumusetii din Europa. Fondat in 2004, Notino s-a impus rapid ca un magazin online de incredere pentru cosmetice, parfumuri si produse de ingrijire personala.
    In mai putin de un deceniu, Notino s-a extins in 27 de tari diferite, iar forta sa de munca a crescut la aproape 2700 de angajati in toata Europa. De asemenea, detinem un numar de 25 de magazine in Europa, dintre care 2 sunt localizate in Bucuresti.
    Puteti gasi mai multe informatii despre noi pe site-ul: notino.ro

    Cerinte

    Te potrivești pentru acest rol dacă:

    - Ai capacitate de învățare rapidă - te vei folosi de un scanner/ PC.
    - Ești o persoană dinamică, atentă la detalii activă, responsabilă, cu
    spirit de echipă.
    -Experiența în logistică reprezintă un avantaj.

    Responsabilitati

    Ce implică munca ta, ce responsabilități ai?

    - Primirea, ridicarea, ambalarea și expedierea comenzilor la timp.
    - Te așteaptă multă activitate și mișcare continuă.
    - Vei lucra cu tehnologie modernă, acest lucru va ușura
    și eficientiza mult munca ta.

    Alte informatii

    Ce te va face fericit la noi?

    EXTRA BONUS SEZON 1200 LEI SAU 1800 LEI NET
    Veți beneficia de acest bonus conform anumitor condiții

    Venit lunar NET între 3500 lei – 4500 lei format din:
    - Salariu net aproximativ 2400 lei
    - 40 lei/zi lucrătoare tichete masă, aproximativ 800 lei/lună
    - Bonus lunar (prezență + calitate) de până la aproximativ 250 lei net
    - Extra bonus de performanță: de până la aproximativ 1100 lei net
    - Spor de weekend, spor sărbatoare legală, spor ore suplimentare
    Alte beneficii:

    - Tichete cadou de Crăciun în valoare de 300 de lei
    - Concediu de odihnă aferent perioadei contractuale (baza de calcul: 20 zile/an)
    - TRANSPORT ASIGURAT (ruta Păcii-Chiajna; ruta Poiana-Florești-Brezoaia-Cosoba;
    ruta Găiseni -Bolentin Deal/Vale-Potlogi; ruta Șelaru-Petrești-Crevedia; ruta Vizurești -
    Mogoșoaia; ruta Găești -Petrești; ruta Pitești; ruta Cotorca de Buzău + alte localități)
    - Diverse surprize + fructe oferite o dată pe lună
    - Abonament medical clinică privată (inclusiv servicii de stomatologie)

    Program: Ture alternative L-D, 2 weekend-uri libere/lună
    Săpt. 1: Miercuri, Joi, Vineri – Liber
    Săpt. 2: Luni, Marți, Sâmbătă, Duminică – Liber

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Abonament stomatologic
    • Masina de serviciu
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Otopeni,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (110)