Specialist SSM

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Altele
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 27.09.2024

    Professional represents for over 25 years, the most performing Romanian approach of complete human resources services on the market.

    We define our approach and evolution through key-words like professionalism, dedication, promptitude, flexibility and ethics. We take pride of a reputation that obliges and challenges us to discover and develop new methods, designed to respond to our clients need.

    Cerinte

    - Studii superioare in domeniul Tehnic;
    - Certificare obligatorie în Sanatate si Securitate in Munca;
    - Certificare in Managementul Mediului si Deseurilor;
    - Cadru Tehnic PSI - reprezinta un avantaj, nu e obligatoriu;
    - Cunostinte solide ale legislatiei si reglementarilor HSE din Romania;
    - Experienta de lucru cu MS Office (Word, Excel, OneDrive);
    - Fluenta in limba engleza.

    Responsabilitati

    - Va colabora cu toate departamentele pentru a promova o cultura a sigurantei, prevenind accidentele si incidentele, si va contribui la imbunatatirea continua a performantei HSE;
    - Va oferi suport si instruire angajatilor pentru a asigura un mediu de lucru sigur si sanatos, dar va avea si directa legatura cu diverse proiecte/contractori/construction on site;
    - Va supraveghea, coordona activitatile legate de mediu si gestionarea deseurilor;
    - Dezvolta, supravegheaza si coordoneaza programele de instruire in domeniul sigurantei si mediului;
    - Participa, efectueaza audituri si inspectii care tin de domeniu;
    - Inspecteaza si supravegheaza lucrarile de pe santier.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Prime de vacanta, Paste si Craciun;
    - Tichete de masa (40 lei/zi lucrata);
    - Abonament medical;
    - 25 de zile CO/an;
    - Decont transport;
    - Echipamente IT (telefon si laptop).

    Beneficii

    • Prime de vacanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Decontarea transportului
    • Zile libere suplimentare
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Tichete de masa

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>

    Ploiesti,

    Ploiesti,