Asistenta CEO

Angajator: North Bucharest Investments
Domeniu:
  • Administratie - Stiinte politice
  • Publicitate - Agentii publicitate
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    North Bucharest Investments is a real estate agency specializing in investments.
    Our company provides exclusive and profitable real estate deals in Bucharest's northern region.
    From the very start, we were different. Our bar was set high: top-quality homes managed and maintained by top-level professionals.
    When we talk about real estate details that matter, two things come first: safety and comfort.

    North Bucharest Investments emphasizes excellence in design, construction quality, and on-time delivery and offers only premium-class new properties that guarantee high long-term profitability.

    Luxury homes are a long-term investment that provides security for the community that develops within them.
    The value of properties has risen in response to the development of the Northern area and through research and analysis, we’ll get the best deal for you.

    Cerinte

    - Bune abilități de comunicare în relația cu clienții și colegii;
    - Atitudine pozitivă, constructivă, orientată spre ​​​rezultate;
    - Abilități ​​​​de prioritizare a activităților și de gestionare a timpului;
    - Atenție către detalii;
    - Spirit de echipă;
    - Stapânirea la nivel minim a limbii engleze, atât scris, cât și vorbit;
    - Cunoșterea pachetului Office
    - Cunoașterea avansată a rețelelor de socializare.

    Responsabilitati

    - Capacitate de a lua decizii corecte și rapide;
    - Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă;
    - Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini în același timp;
    - Capacitate de a respecta termene limită

    Salariu

    4500 - 9000 RON

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (101)