Key Account Sales

Angajator: Teamland
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Deva
  • Actualizat la: 24.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Asigurăm o gamă completă de servicii profesionale, prin experiența și cunoștințele noastre de specialitate și din domeniul legislativ. Avem capacitate de a identifica soluții inovative pentru fiecare client.

    Echipa TeamLand este în masura să livreze servicii pe termen lung, asigurându-ți astfel un parteneriat sustenabil.
    Respectăm valorile clienților noștri și, în același timp, dovedim empatie față de cei pe care îi recrutăm, adăugând întotdeauna o vorbă bună la serviciile ireproșabile livrate.

    Suntem cel mai dinamic furnizor de servicii de resurse umane, având flexibilitate antreprenorială si know-how–ul necesar, dobândit în anii de experiență ai echipei de recrutare și a specialiștilor în salarizare și administrare.

    Reducem eforturile administrative și de time management în ceea ce privesc procesele de recrutare, administrare și instruire a angajaților, oferind o gamă de servicii asigurate de personal de înaltă calificare în baza principiului Total Quality Management, astfel încât, raportul calitate – cost, să reprezinte un castig pentru dumneavoastră.

    Suntem specializați în funcție de industrie și răspundem mereu adecvat cerințelor specifice.

    Consultanța specializată și echipa dedicată, cu experiență relevantă pentru fiecare companie și specializată pe industrii, alături de companie de la semnare și pe tot parcursul derulării contractului/proiectului.

    Tratăm cu responsabilitate fiecare solicitare venită din partea fiecărui partener.

    Cerinte

    Experiență: Minim 3 ani pe o poziție similară în vânzări B2B.
    Capacitate organizatorică, gândire analitică, decizională și operatională, atenție la detalii, responsabilitate și spirit de echipă.
    Permis de conducere categoria B, disponibilitate pentru deplasări frecvente.
    Preferabil sa fi lucrat in productie.

    Responsabilitati

    Va fi responsabil pentru realizarea obiectivelor de vânzări în zona alocată, dezvoltarea și menținerea relațiilor comerciale cu clienții existenți și potențiali, precum și pentru creșterea cotei de piață a produselor și serviciilor oferite de companie.
    Responsabilități principale:

    Asigură atingerea obiectivelor de vânzări prin vânzarea directă de produse și servicii în zona de responsabilitate.
    Identifică noi clienți și construiește parteneriate durabile cu clienții existenți.
    Urmărește și raportează zilnic superiorului ierarhic derularea comenzilor, situația stocurilor și respectarea graficului de execuție a elementelor prefabricate.
    Negociază clauzele contractuale, redactează și monitorizează derularea acestora, asigurându-se că toate documentele necesare sunt în ordine.
    Monitorizează situația facturilor neîncasate și întreprinde acțiuni pentru recuperarea acestora.
    Colaborează cu persoanele responsabile de livrări pentru a asigura respectarea condițiilor contractuale.

    Aplica fara CV
    Deva,