Reprezentant Tehnic Vanzari

Angajator: Working4U Exclusive
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.09.2024

    WORKING4U EXCLUSIVE, companie specailizata in cautarea atat de noi talente in piata muncii cat si de personal pe toate nivelurile de experienta, inclusiv Middle si Top Management in vaste domenii de activitate.

    Suntem prezenti pe piata cu o echipa de consultanti profesionisti pregatiti sa asigure suportul necesar candidatilor in vederea oferirii celui mai potrivit loc de munca in functie de pregatirea profesionala si experienta acestora

    Suntem constant conectati la trendul pietei de profil, suntem permanent in conexiune cu angajatorii de top si cu noile pozitii scoase la concurs, astfel putand fi un suport in consultanta candidatilor in vederea propunerii celui mai potrivit job pentru fiecare candidat in parte.

    Cerinte

    Experienta in vanzarea B2B de produse cu specific tehnic;
    Permis de conducere cat. B;
    Bune abilitati de comunicare si negociere;
    Abordare consultativa;
    Reprezinta un avantaj studii superioare in domeniul Electric;

    Responsabilitati

    Prospectarea pietei din Bucuresti si Ilfov in scopul identificarii de noi potentiali clienti;
    Participarea la intalniri la sediul clientilor pentru intelegerea nevoii acestora;
    Recomandarea de produse in functie de nevoile clientilor si intocmirea ofertei tehnice;
    Elaborarea de solutii tehnice impreuna cu Departamentul de Ofertare pentru proiectele cu un grad ridicat de complexitate;
    Inregistrarea comenzilor in soft-ul informatic, urmarirea creantelor si a livrarilor;
    Mentinerea unei bune relatii cu clientii companiei;

    Alte informatii

    Pachet de beneficii:

    Pachet salarial motivant;
    Comision lunar din vanzari;
    Tichete de Masa;
    Autoturism de serviciu full-time;
    Laptop si telefon de serviciu;
    Program de lucru flexibil cu posibilitate de lucru remote;
    Perioada de training si acomodare asigurata;
    Suport tehnic constant;
    Oportunitati de avansare in cadrul companiei;
    Contract de Munca Nedeterminat

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prime de vacanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Program de lucru flexibil
    • Petreceri/evenimente companie
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Masina de serviciu
    • Tichete de masa

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Brasov,

    Vezi job-uri similare (106)