Specialist SSM

Angajator: Working4U Exclusive
Domeniu:
  • Altele
  • Educatie - Training
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Afumati
  • BUCURESTI
  • Urziceni
  • Actualizat la: 27.09.2024

    WORKING4U EXCLUSIVE, companie specailizata in cautarea atat de noi talente in piata muncii cat si de personal pe toate nivelurile de experienta, inclusiv Middle si Top Management in vaste domenii de activitate.

    Suntem prezenti pe piata cu o echipa de consultanti profesionisti pregatiti sa asigure suportul necesar candidatilor in vederea oferirii celui mai potrivit loc de munca in functie de pregatirea profesionala si experienta acestora

    Suntem constant conectati la trendul pietei de profil, suntem permanent in conexiune cu angajatorii de top si cu noile pozitii scoase la concurs, astfel putand fi un suport in consultanta candidatilor in vederea propunerii celui mai potrivit job pentru fiecare candidat in parte.

    Cerinte

    Studii superioare finalizate;
    Experienta de minim 1 an pe un rol similar;
    Curs evaluator risc;
    Atentie la detalii;

    Responsabilitati

    Identificarea si evaluarea potentialelor riscuri aferente fiecarui rol in parte;
    Elaborarea, actualizarea si implementarea de masuri in planul de prevenire si protectie;
    Elaborarea programului de instruire, tematicile fazelor de instruire si periodicitatea acestora;
    Intocmirea planului de actiune in caz de pericol grav/iminent;
    Elaborarea documentelor si rapoartelor necesare;
    Electuarea de controale la locul de munca in scopul identificarii si remedierii deficientelor;
    Aducerea la cunostinta catre Managementul companiei a accidentelor de munca sau a altor situatii legate de sanatatea si siguranta in munca;
    Participarea la cercetarea evenimentelor;

    Alte informatii

    Program de lucru:
    L-V, interval 08:00 – 17:00;

    Pachet de Beneficii:
    Contract de Munca Nedeterminat;
    Salariu de baza atractiv;
    Tichete de Masa;
    Masa de pranz asigurata;
    Prime de Sarbatori;
    Decont transport si/sau contract de comodat pentru masina personala;

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Decontarea transportului
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (33)