Sef Departament Shop&go

Angajator: Mega Image
Domeniu:
  • Retail - Comert
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Noi suntem Mega la puterea 12.000! Si pentru ca suntem intr-o continua dezvoltare, cautam oameni talentati care isi doresc sa faca parte din Comunitatea Mega, o comunitate bazata pe un mediu de lucru stabil, sustenabil si responsabil social.

    Vino si tu in #ComunitateaMega!

    Cerinte

    Experienţă anterioară (retail, domeniul alimentar) - condiţie obligatorie;
    Experientă anterioară în coordonarea unei echipe - minim 1 an;
    Studii ︊︍︈︆︆︁︁︍​︂︆︄︃​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎medii finalizate (min Bac);
    Cunoştinţe operare PC, MS Office (Excel, Word) - nivel mediu;
    Excelente abilităţi de comunicare, organizare, coordonare;
    Orientare către rezultat, atitudine proactivă, flexibilitate;
    Responsabilitate şi corectitudine;
    Dorinţa de a învaţa şi a se dezvolta profesional;

    Responsabilitati

    Supraveghează şi coordonează activitatea personalului din magazinele Shop
    Verifică pregătirea magazinelor pentru deschidere;
    Efectuează comenzile zilnice de marfă pentru ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈magazine;
    Instruieşte personalul nou angajat cu privire la particularităţile şi cerinţele locului de muncă ale acestuia;
    Răspunde de verificarea concordanţei dintre produsele recepţionate şi datele înscrise în documentele aferente;
    Colaborează cu toate departamentele companiei pentru solutionarea oricăror neclaritaţi sau deficienţe

    În Mega Image, susținem diversitatea, indiferent de gen, generație, nivel de studii, status social, etnie și naționalități, dizabilități, orientări religioase si sexuale, și ne luăm angajamentul că împreună construim un mediu de lucru incluziv pentru ca fiecare coleg să aibă un loc în #ComunitateaMega.

    Beneficii

    • Bonus anual
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Abonament la sala sport
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Abonament Bookster
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Petreceri/evenimente companie
    • Tichete de masa
    • Tichete cadou

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (12)