Asistent Vânzări/Operator Centru de Printare

Angajator: Morgan Sol
Domeniu:
  • Altele
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.10.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Companie de recrutare infiintata in 2007, in Bucuresti, Morgan Sol si-a propus de la bun inceput sa duca serviciile de resurse umane furnizate la un nivel remarcabil de acuratete si profesionalism. Astazi, furnizam consultanta, calculam salariile, administram personalul, recrutam pentru companii importante din foarte diverse domenii de activitate: financiar (leasing si recuperari de creante), imobiliar, agribusiness, media si publicitate, automatizari industriale, comert, curierat, reciclare, edituri, federatii sindicale, etc.

    Cerinte

    Ce persoană căutăm?
    Sunteți candidatul potrivit dacă:
    • Aveți abilități bune de comunicare și vă place să interacționați cu clienții;
    • Sunteți o fire dinamică, deschisă la nou și punctuală;
    • Aveți cunoștințe de bază în pachetul MS Office și vă descurcați bine cu utilizarea Internetului (email, transferuri de date și alte activități din această sferă);
    • Este un avantaj (dar nu obligatoriu) să aveți experiență în utilizarea aplicațiilor precum Photoshop, Corel sau altele similare.
    • Este un avantaj (dar nu obligatoriu) experiența anterioară în operarea echipamentelor de print.

    Responsabilitati

    Ce trebuie să faceți?
    Veți ajuta echipa în zona de copiere, printare și interacțiune cu clienții. Cu timpul, veți prelua sarcini mai complexe, precum procesarea imaginilor și obiectelor. Mai exact, veți oferi suport echipei în următoarele activități:
    • Vânzarea obiectelor de papetărie;
    • Procesarea și pregătirea fișierelor pentru print;
    • Copierea documentelor pe echipamentele de copiere, de la A4 la A0 (formate mari);
    • Pregătirea, printarea și finisarea documentelor de formate mari (mash, banner, canvas);
    • Procesarea de imagini și obiecte (activitate DTP);
    • Finisarea documentelor printate sau copiate, inclusiv îndosariere, legare, tăiere, etc.

    Alte informatii

    Ce puteți câștiga?
    • Un salariu adaptat atât rezultatelor obținute, cât și nevoilor și profilului dumneavoastră;
    • Oportunități de învățare și dezvoltare a carierei, susținute de echipă;
    • Un loc într-o echipă prietenoasă și un mediu de lucru dinamic.

    4600 - 5600 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    4600 - 5400 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (18)