Reprezentant tehnic-comercial HVAC (Bucuresti-Ilfov)

Angajator: Tech Rec
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 05.10.2024

    Tech Rec is an agency based in Bucharest that specializes in IT and engineering recruitment.

    Our services include permanent and contract staffing for roles in the following areas:

    1. Software Development (Angular, C++, .NET, Java, Php, Python, React, RoR, etc.), Mobile Development, DevOps, Cybersecurity;

    2. BA, QA Automation, Tech Support, UI/UX design;

    3. Engineering niche roles;

    4. Sales, Marketing, and Recruitment roles for tech organizations.

    Tech Rec's mission is to connect tech professionals with their next growth opportunities in good to great companies.

    Cerinte

    Esti un profesionist cu experienta atat pe zona tehnica, cat si comerciala in domeniul HVAC? Iti place sa mergi pe teren, sa concepi solutii tehnice personalizate pentru clienti si sa negociezi? Ai ajuns in locul potrivit.

    Cautam pentru clientul nostru, o companie cu experienta de 30 de ani in distributie echipamente HVAC la nivel national, un reprezentant tehnic-comercial senior (minim 5 ani experienta relevanta) care sa gestioneze regiunea Bucuresti-Ilfov, cu ocazionale deplasari in tara.

    Responsabilitati

    Ce vei face? Vizitezi clienti recurenti sau potentiali, concepi solutii tehnice personalizate, unde este nevoie iti pui in valoare abilitatile de negociere si persuasiune, intocmesti documentatia tehnica. Prin urmare gestionezi portofoliul de clienti si il dezvolti.

    Ce iti pune compania la dispozitie pentru a avea succes? Masina de serviciu si echipamentele necesare (laptop, telefon, tableta).

    Cu ce te recompenseaza pentru munca depusa?

    - pachet salarial de baza generos;
    - sistem de comisionare/bonusare;
    - beneficii aditionale: tichete de vacanta, bonuri de masa (30 lei/zi lucrata), asigurare medicala privata.

    Alte detalii relevante:

    - contract de munca pe perioada nedeterminata;
    - program de lucru de luni pana vineri, 8 ore pe zi+ pauza de masa (ora de incepere usor flexibila);
    - proces de selectie: interviu cu recrutorul + 1-2 interviuri cu Directorul General si Directorul Tehnic.

    Beneficii

    • Asigurare medicala
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Masina de serviciu
    • Tichete de masa
    • Tichete de vacanta

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (139)