Store Trainer Fresh

Angajator: Mega Image
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.10.2024

    Noi suntem Mega la puterea 12.000! Si pentru ca suntem intr-o continua dezvoltare, cautam oameni talentati care isi doresc sa faca parte din Comunitatea Mega, o comunitate bazata pe un mediu de lucru stabil, sustenabil si responsabil social.

    Vino si tu in #ComunitateaMega!

    Cerinte

    Pentru a face echipa buna, e nevoie sa ai:

    Studii medii finalizate;
    Cunostinte minime de Office;
    Abilitati de comunicare & relationare, organizare si integrare;
    Dinamism, lucru in echipa, spirit inovativ, rezistenta la stres;
    Experienta anterioara in domeniu reprezinta avantaj.

    Responsabilitati

    Cum ne vei ajuta?

    Vei pregati personalul nou angajat de pe raioanele fresh;
    Vei evalua periodic toti angajatii din ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈departamentul fresh;
    Vei oferi suport si vei monitoriza personalul din departamentul fresh in procesul de efectuare comenzi, management pierderi, crestere vanzari, etc.;
    Vei implementa si vei superviza aplicarea planogramelor si a anumitor concepte in departamentul fresh;
    Vei acorda suport la deschiderea de noi magazine.

    Nu vei face asta singur/a, ci alaturi de o echipa pasionata de a lucra cu si pentru oameni. 😊

    Activitatea se va desfasura in cadrul retelei de magazine.

    Te asteptam alaturi de noi!

    Alte informatii

    Beneficii:

    Bonus anual
    Prime ocazii speciale
    Training-uri
    Cursuri
    Abonament Bookster
    Zile libere suplimentare
    Program de lucru flexibil
    Teambuilding-uri / excursii
    Petreceri/evenimente companie

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Certificari/Atestate
    • Abonament Bookster
    • Zile libere suplimentare
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Aplica fara CV
    2800 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (22)