Desenator Tehnic (3.500 RON NET)

Angajator: Partnerd
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 01.10.2024
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Absolvent al unei facultăți de construcții
    Experiența anterioară în domeniu constituie un avantaj

    Responsabilitati

    Realizarea desenelor tehnice detaliate conform specificațiilor proiectelor de construcții
    Colaborarea cu inginerii și arhitecții pentru a traduce conceptele și schițele acestora în planuri tehnice precise
    Actualizarea și modificarea desenelor în funcție de cerințele proiectului sau de modificările primite
    Utilizarea software-urilor specializate de proiectare (ArhiCad/AutoCad) pentru realizarea și editarea planurilor
    Respectarea normelor și standardelor tehnice în vigoare
    Asigurarea corectitudinii și acurateței desenelor tehnice pentru a evita erori în execuție
    Întocmirea și gestionarea documentației tehnice aferente proiectelor
    Participarea la ședințele de coordonare tehnică și oferirea de soluții tehnice când este necesar.

    Alte informatii

    Detalii job:

    Salariu net: 3500 RON
    Program de lucru: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

    Salariu

    3500 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta

    7500 RON NET / luna
    Hybrid

    3500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (117)