Operator Producție – Mase Plastice în Pitești

Angajator: Trenkwalder Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Pitesti
  • Actualizat la: 03.10.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Unde ne găsești:

    Sediul nostru din București:
    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    Ce îți oferim?
    Salariu atractiv:
    4100 lei brut la angajare,
    4500 lei brut după 3 luni,
    5332 lei brut după 6 luni.
    Tichete de masă: 30 lei/zi lucrată.
    Prime: Prime de Paște, Crăciun și vacanță, în valoare de 40% din salariul net.
    Ore suplimentare plătite: 200% pentru orele suplimentare, plus spor de noapte de 25%.
    Transport asigurat: Gratuit din Pitești (2 rute: Prundu și Bascov) și decontare parțială pentru cei din afara localității.
    Durata contractului: Inițial pe o perioadă determinată de 3 luni, cu posibilitate de prelungire.

    Responsabilitati

    Dacă ești o persoană dinamică și dornică să învețe, te așteptăm să faci parte din echipa noastră!
    Aplică acum pentru o carieră stabilă și plină de oportunități!

    Aplica fara CV
    Pitesti,

    Aplica fara CV
    Pitesti,

    Aplica fara CV
    Pitesti,

    Vezi job-uri similare (10)