Shuffler

Angajator: Skywind Group
Domeniu:
  • Altele
  • Customer support - Client service
  • Publicitate - Agentii publicitate
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Voluntari
  • Actualizat la: 02.10.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    We are Skywind Group, a privately held entertainment technology solutions provider. Since our establishment in 2012, we have been growing steadily alongside our partners and customers, proud to witness their own headway augmented by our products. We shape the future of our industry with world-class games, back-office and content management systems, hosting solutions, infrastructure, proprietary deep learning engine as well as a revolutionary user retention suite of products spanning 8 development centers across Romania, Cyprus, UK, Columbia and Malta.

    Cerinte

    Skywind Live caută oameni energici și prietenoși pentru rolul ︀︉︂︆︀︍︊︆​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎de Shuffler - experienta nu este necesara. 🎲 Dacă ai o atitudine pozitivă, atentie și îți place să interacționezi cu oamenii, acesta ar putea fi jobul perfect pentru tine! 🚀

    Abilitatea de a lucra intr-o echipa, dar si independent
    Abilitatea de a performa ︀︉︂︆︀︍︊︆​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎intr-un mediu de lucru dinamic
    Minime cunostinte de operare PC
    ︀︉︂︆︀︍Punctualitate, responsabilitate
    Atentie la detalii

    Responsabilitati

    Amestecați și schimbați cărțile de la mesele de joc atunci când este necesar
    Pastrati în ordine echipamentul pentru mesele de joc: cărți de joc și orice fel de echipament
    Asigurati buna functionare a cărților folosite și a echipamentelor implicate
    Atitudine flexibilă față de schimbarea priorităților, inclusiv schimbul de ture atunci cand este necesar
    Eficienta in folosirea programului de lucru pentru îndeplinirea atributilor

    Activitatea se va desfasura la sediul companiei: Swan Offices, Sos. Bucuresti Nord, nr. 15-25.

    Programul este format din 3 ture:
    07:00-15:00 T1
    15:00-23:00 T2
    23:00-07:00 T3

    5 zile de munca (8 ore pe zi) cu 2 libere pe saptamana

    Posibilitatea de a face schimb de tura la nevoie.

    Alte informatii

    Beneficii:
    Training asigurat ︀︉︂︆︀︍︊︆​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎︀︉︂︆︀︍︊︆​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎︀︉︂︆︀︍︊︆​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎si platit
    80 RON/net transport (metrou, STB, carburant)
    Transport asigurat de la metrou Pipera la sediul nostru si inapoi
    Bonus de performanta lunar
    Tichete de masa
    Spor de noapte 25%, de weekend 10%, zile libere legale 100%
    Asigurare medicala privata
    Sala de Fitness cu acces gratuit
    Transport asigurat dupa ora 23:00

    Salariu

    2500 - 3000 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Abonament la sala sport
    • Training-uri
    • Decontarea transportului
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Program de lucru flexibil
    • Petreceri/evenimente companie
    • Fun / Relax Area
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (5)