Receptioner(a) cladire de birouri

Angajator: leoHR
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Hoteluri - Restaurante - Cafenele
  • Imobiliare - Real Estate
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.10.2024

    leoHR furnizeaza servicii de selectie si recrutare specializata, livreaza servicii si strategii in zona de retentie prin serviciul star – Stay Interview: stayIN, servicii de consultanta in managementul resurselor umane, precum si servicii de formare profesionala / training.

    Cerinte

    • O foarte buna cunoastere a limbii engleze;
    • Absolvent de minim studii medii (in turism si industria ospitalitatii reprezinta un avantaj);
    • Cunostinte de operare MS Office și a altor pachete IT de bază;
    • Experienta anterioara intr-o pozitie similara de minim 2 ani;
    • Foarte bune abilitati de organizare, atentie la detalii si capacitatea de a duce la capat sarcinile atribuite cu punctualitate, acuratete, politete;
    • Excelente abilitati de comunicare, multitasking, mediere si spirit de echipa;
    • Disponibilitate pentru a lucra in locatii diferite in Bucuresti (toate situate in apropiere de metrou)
    • Inalte standarde etice.

    Responsabilitati

    • Intampinarea oaspetilor si a vizitatorilor
    • Cand este nevoie: conducerea in sali de sedinte sau birouri, prezentare facilitati, suport la configurarea conexiunii WiFi sau a sistemului AV pentru eventuale prezentari,
    • Participari la sedinte interne sau de informari legate de noi clienti
    • Suport colegilor din vanzare prin prezentare tur al Centrului, explicându-le toate beneficiile calității de membru al acestei comunitati

    Alte informatii

    Se ofera training si oportunitati de dezvoltare.

    Program de lucru: de luni pana vineri, 09:00 - 18:00, cu pauza de masa de 1 ora

    Salariu

    4000 - 4500 RON

    Beneficii

    • Tichete de masa

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,