Recepționer /Recepționeră Clinică medicală

Angajator: Real Team Agency
Domeniu:
  • Educatie - Training
  • Relatii Publice
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.10.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Real Team Agency este o firmă de consultanță în recrutare și executive search, activă din 2003. Pe lângă serviciile de recrutare și plasare de personal destinate companiilor, agenția oferă suport candidaților prin consiliere în carieră și orientare vocațională.

    Misiunea noastră este să fim parteneri de încredere ai companiilor, oferind soluții personalizate și nu doar simple servicii de recrutare și selecție. În relația cu candidații, consultanții noștri îi ghidează în procesul de tranziție profesională, ajutându-i să își definească o direcție de carieră care să le aducă împlinire profesională.

    Cerinte

    Studii medii sau studii superioare;
    Abilitati la nivel mediu de operare pe calculator;
    Excelente abilitati de comunicare (claritate si coerenta in exprimare);
    Atentie distributiva;
    Atitudine calma si deschidere in relatia cu clientii;
    Abilitati de lucru in echipa.

    Responsabilitati

    Raspunde cu profesionalism si amabilitate solicitarilor clientilor telefonic si/sau celor care se prezinta direct la receptie;
    Efectuaza programarile clientilor la consultatii medicale de specialitate;
    Ofera informatii clientilor despre serviciile si programul medicilor;
    Ofera suport administrativ medicilor din clinica (de ex: fise pacient, etc);
    Incaseaza contravaloarea serviciilor de care au beneficiat clientii;
    Administreaza corespondenta online cu pacientii.

    Alte informatii

    Important:

    Programul de lucru este în ture, după cum urmează: luni - vineri, o saptamana de la 8-16; urmatoarea săptămână de la 12-20.

    Salariu

    3000 RON

    Beneficii

    • Tichete de masa

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    3900 - 5600 RON NET / luna
    BUCURESTI, Job national

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (9)