Angajăm Reprezentant Beauty Showroom

Angajator: GiGroup Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.10.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.

    Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.

    Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta.

    Cerinte

    Gi Group angajeaza un Reprezentant Beauty Showroom pentru Clientul sau, companie cu peste 130 de ani de activitate in industria frumuseții la nivel internațional, în 70 de țări & peste 26 de ani de când sunt prezenți în România.

    Locatie Showroom: Piata Victorie

    Mod de lucru: Cu prezenta fizica

    Orar de lucru: Marti-Sambata; 10:00-19:00

    Tip Contract: Contract determinat de 12 luni cu posibilitate de prelungire.

    Candidat ideal:

    Studii superioare/ medii – de preferat superioare.
    Experienta profesionala de min. 1 an pe un rol similar
    Cunostinte Limba Engleza la nivel mediu/ conversational.
    Calificarea de “Make-up artist” sau “Beauty advisor” reprezinta un mare avantaj
    Persoana pasionata de “beauty” in general, cu foarte bune abilitati de comunicare si interrelationare.
    Prezenta fizica agreabila; comunicativa (vorbareata); vesela
    Dorinta de dezvoltare in domeniul “Beauty” – va avea parte de training-uri pentru a cunoaste toata gama de produse.

    Responsabilitati

    Responsabilitati rol:

    Ofera sfaturi si consultanta clientilor in alegerea produselor potrivite pentru nevoile lor.
    Asigura suport clientilor din Showroom pentru intocmirea si transmiterea de Comenzi
    Prezinta produsele si distribuie mostre
    Optional: realizeaza machiaje
    Participa activ la evenimentele organizate in Showroom – lansari de produse, campanii cu “influencers”.

    Alte informatii

    Pachet de beneficii:

    Bonuri de masa de 30 lei/zi
    Bonus lunar de 500 lei net
    Asigurare medicala
    Prime de Paste & Craciun
    Training-uri de specialitate.

    BUCURESTI, Iasi, Sibiu, Job national

    Aplica fara CV
    4600 - 5600 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (28)