Electrician MT/JT

Angajator: Electrocons Group
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 08.10.2024

    Electrocons Group Proiect Int’l S.R.L. este o societate cu capital privat romanesc, infiintata in 2003.
    Societatea a activat si a evoluat pe acest segment de piata cu hotararea de a oferi in permanenta clientilor beneficiari seriozitate, promptitudine, inalta calificare, echipamente de ultima generatie si un bun raport calitatepret.
    Obiectul principal de activitate il reprezinta executia instalatiilor electrice pentru cladiri civile si industriale: centre de afaceri, cartiere rezidentiale, birouri, magazine comerciale, restaurante, hale birouri si depozitare, extindere de retele electrice, retele de iluminat public, etc. Activitatile si lucrarile societatii sunt executate cu personal de inalta si medie calificare precum si subanteprenori de specialitate, cu experienta acumulata la lucrari cu caracter deosebit.

    Cerinte

    Sigur te potrivești în echipa noastră, dacă:

    • Ai obligatoriu experiență de minim 3 ani ca electrician.
    • Ai școală profesională, liceu de specialitate/ electrician pentru reţele electrice.
    • Ești apt pentru lucrul la înălțime.
    • Ai autorizare ANRE II sau III B (reprezintă un avantaj).
    • Ai permis de conducere categoria B.
    • Pui siguranța pe primul loc în activitatea ta zilnică.

    Responsabilitati

    Ce implică rolul tău în echipa noastră (responsabilitățile tale)

    • Execuți activitatea de mentenanţă şi activități de construcții-montaj în vederea reparării, înlocuirii,
    extinderii sistemului de distribuție electricitate.
    • Cunoști şi utilizezi abilităţile specifice calificării obţinute pentru efectuarea lucrărilor de mentenanţă de
    construcţii montaj din instalaţiile electrice de MT/JT.
    • Respecți prevederile Fişelor Tehnologice specifice lucrărilor executate, executând în totalitate operaţiile
    prevăzute de acestea.
    • Asiguri realizarea lucrărilor încredinţate în volumul stabilit, de calitate corespunzătoare şi la termenul
    planificat, anunți imediat şeful direct despre sarcinile suplimentare sau observaţiile primite din partea
    beneficiarului lucrării.

    Salariu

    5000 - 8000 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Pensie privata
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Certificari/Atestate
    • Decontarea transportului
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Zile libere suplimentare
    • Program de lucru flexibil
    • Short Fridays
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Petreceri/evenimente companie
    • Masina de serviciu
    • Tichete cadou

    6000 - 10000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Ilfov, Job national

    BUCURESTI, Buftea,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (16)