Asistent Manager

Angajator: Electrocons Group
Domeniu:
  • Management - Consultanta
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 08.10.2024

    Electrocons Group Proiect Int’l S.R.L. este o societate cu capital privat romanesc, infiintata in 2003.
    Societatea a activat si a evoluat pe acest segment de piata cu hotararea de a oferi in permanenta clientilor beneficiari seriozitate, promptitudine, inalta calificare, echipamente de ultima generatie si un bun raport calitatepret.
    Obiectul principal de activitate il reprezinta executia instalatiilor electrice pentru cladiri civile si industriale: centre de afaceri, cartiere rezidentiale, birouri, magazine comerciale, restaurante, hale birouri si depozitare, extindere de retele electrice, retele de iluminat public, etc. Activitatile si lucrarile societatii sunt executate cu personal de inalta si medie calificare precum si subanteprenori de specialitate, cu experienta acumulata la lucrari cu caracter deosebit.

    Cerinte

    Sigur te potrivești în echipa noastră, dacă:

    • Ai studii superioare.
    • Ai minim 2 ani de experienţă în domeniu sau experienţă similară.
    • Ai capacitate de sinteză, abilităţi analitice, abilităţi de comunicare.
    • Ai capacitate de organizare şi ritm susţinut de lucru.

    Responsabilitati

    Ce implică rolul tău în echipa noastră (responsabilitățile tale)

    • Procesare de informații date si prezentări.
    • Elaborarea de prezentări si analize.
    • Documentarea ședințelor.
    • Organizare de călătorii de afaceri.
    • Organizare de ședințe și conferințe de afaceri, organizarea agendei managerilor.
    • Redactare de scrisori, broșuri, procese verbale, pregătire de rapoarte.
    • Traduceri din și în limba engleză.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Pensie privata
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Certificari/Atestate
    • Decontarea transportului
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Zile libere suplimentare
    • Program de lucru flexibil
    • Short Fridays
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Petreceri/evenimente companie
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Masina de serviciu
    • Tichete cadou

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Strainatate, Iasi,

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (29)